Španielske mesto Sevilla je viac než nádherné a presvedčíme sa o tom aj v tomto článku. Ak ho chcete navštíviť, práve v týchto dňoch máte skvelú šancu tak urobiť.

sevilla fotografia
Foto od LeeSeongSil

Práve v týchto dňoch máte skvelú možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do Sevilly len za cenu 20€! Poletíte však z rakúskej Viedne a leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu si môžete zaobstarať letenky v termíne od 19.1. – 30.1.2019. Viac na ryanair.

, Vyrazte si s Ryanairom do Sevilly len za cenu 20€ tam aj späť!

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo práve Sevilla:

Sevillská katedrála je zapísaná na zozname Unesco, a to spolu s Alcázarom. Toto sídlo sa pýši krásnymi ukážkami mudejarskej architektúry a ešte krajšími záhradami.

– Najšpanielskejšie španielske námestie – Plaza de España. Toto miesto sa rozhodne oplatí vidieť.

sevilla fotografia
Foto od campunet

– Ide o hlavné mesto Andalúzie a jedno z najkrajších. Vychutnajte si ho všetkými zmyslami. Chuťové bunky potešíte v ktoromkoľvek typickom tapas bare. A kto chce počuť a vidieť ozajstnú Andalúziu, mal by sa vybrať do štvrte Triana.

– Medzi najväčšie a najikonickejšie pamiatky patrí minaret niekdajšej hlavnej sevillskej mešity. A môže sa pochváliť titulom najväčšej gotickej katedrály sveta.

sevilla fotografia
Foto od USA-Reiseblogger

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov pred návštevou Španielska:

Ak sa do tejto krajiny chystáte a chcete navštíviť viacero miest, určite sa vám hodí náš sprievodca, v ktorom nájdete rôzne užitočné informácie, a to od toho čo vidieť a ochutnať až po iné užitočné veci. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.