Opäť sú v ponuke veľmi výhodné ceny spiatočných leteniek do tohto veľkolepého mesta. Tentoraz vyrazíte priamo z Bratislavy a ak ho chcete zažiť na vlastnej koži, neváhajte ani sekundu.  Do Londýna sa stále viete dostať – Táto ponuka už bohužiaľ aktuálna nie je. Akciové letenky do Londýna nájdete na tejto podstránke.

london fotografia
Photo by derwiki

Teraz máte jedinečnú šancu zakúpiť si spiatočné letenky len za 20€! Spoločnosť Wizzair však takúto ponuku poskytuje len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské je možné zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu leteniek môžete odletieť napr. v termíne od 9.8. – 15.8.2018. Viac na wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

Určite nevynechajte:

– Britské múzeum je jednou z najpútavejších atrakcií Londýna si môžete vychutnať zadarmo. Tento architektonický skvost v sebe skrýva mnoho svetovo najvýznamnejších pamiatok a pokladov zozbierané z rôznych kontinentov.

– Samozrejme, nemôžete vynechať ani Buckighamský palác alebo vyskúšať si jazdu na ich typických červených dvojposchodových autobusoch.

london fotografia
Photo by paulohabreuf

– Divadelný okrsok West End – jedno z najlepších anglických divadiel kombinuje novú i klasickú produkciu s preslávenou svetovou i tou lokálnou. Okrem iného, je tam pulzujúca atmosféra na Leicester Square, kde sa divadlá koncentrujú.

– Výhľad z mrakodrapu the Shard – je vysoký až 310 metrov a stojí neďaleko mostu Tower Bridge. Vychutnajte si výnimočný výhľad na Big Ben, Tower Bridge, Tower of London, Katedrálu sv. Pavla či na Londýnske oko z 69. poschodia mrakodrapu.

– Ďalšie skvelé miesta, ktoré stoja za pozretie je napr. Hyde park a Kensingtonské záhrady alebo Národná galéria.

london fotografia
Photo by Free-Photos

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť