Vyrezávanie listov je činnosť, ktorej sa venuje viac ľudí, no tvorba niektorých vás absolútne dostane. 29-ročný Kanat Nurtazin je chlapík, ktorý sa začal venovať tejto činnosti v roku 2013 a odhaduje, že vyrezal už približne 500 listov. Jeho práca je taká detailná a taká krásna, že vás určite nadchne.

Kanat s rodinou:

Chlapík z Kazachstanu o svojich začiatkoch povedal toto: „Začal som sa venovať rôznym veciam. Písal som básne, venoval som sa hudbe a prestal som kresliť“. Neskôr sa niečo zmenilo a keď zbadal na zemi množstvo popadaného lístia, tak sa rozhodol, že ho využije. Pri svojej tvorbe využíva viacero techník. Kanat svoje tvorby fotografuje pred budovami alebo pod oblohou.

Jeho šikovnosť a prácu si na Instagrame všimli aj svetové spoločnosti Disney či Nickelodeon, ktoré mu navrhli spoluprácu. „Umenie je niečo, čo ma prenesie na iné miesto, kde som sám so svojimi pocitmi a myšlienkami. Je to miesto, kde som sám sebou a môžem zdieľať svoje nápady. Niektoré diela sa dotýkajú spoločenských problémov a ja sa prostredníctvom tohto umenia vyjadrujem,“ povedal šikovný muž.

Zdroj

Foto: Instagram

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.