Chcete si užiť ozajstné dobrodružstvo, ktoré máte teraz na dosah a za úžasnú cenu? Počas jednej dovolenky si môžete užiť 3 jedinečné mestá, a to Madrid, Londýn aj Ibizu za bezkonkurenčnú cenu!

Zaobstarajte si letenky do týchto troch skvelých miest za naozaj jedinečnú cenu, odletíte z Viedne a priletíte taktiež do tohto miest. Plán je nasledovný:

– Z Viedne odletíte do Madridu s Wizzairom a v prípade, že ste vo Wizz Discount Clube, letenku si zakúpite len za 10€! Za túto cenu si môžete vyraziť 9.5.2019.

– Následne môžete v Madride stráviť 5 alebo viac dní a napr. 13.5.2019 už môžete letieť z Madridu na Ibizu a len za 16€! V tomto prípade poletíte s Ryanairom.

– V Ibize môžete stráviť ďalšie 4 dni a následne 17.5.2019 odletíte z Ibizy do Londýna len za 17€! Opäť poletíte s Ryanairom.

– Londýn je v tomto prípade konečnou destináciou. Užiť si ho môžete až do 21.5.2019. V tento deň totiž odletíte so spoločnosťou Laundamotion späť do Viedne a len za 10€!

Batožina:

Čo sa týka batožiny, tak v prípade Ryanairu a Laundamotion si so sebou môžete zobrať zadarmo iba menšiu tašku s maximálnymi rozmermi 40x25x20 cm a v prípade Wizzairu je to len minimálny rozdiel, príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm. 

madrid fotografia
Foto od Free-Photos

Viac o týchto destináciách:

Ak máte reálny záujem o tento jedinečný výlet, určite sa vám hodia naši sprievodcovia. Všetko potrebné o Londýne nájdete na tomto odkaze, to čo sa vám určite zíde aj pri návšteve Madrida, sa zas dočítate tu. A ak máte pochybnosti o Ibize, na tomto odkaze sa dočítate zopár faktov, ktoré vás presvedčia o tom, prečo ju navštíviť.

ibiza fotografia
Foto od marucha

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť