Určite ste už dávno chceli začať variť zdravšie. Najjednoduchšie vám to pôjde s  a nebude to pre vás znamenať žiadnu prácu navyše. Pokrmy v nej pripravené si totiž uchovajú viac vitamínov. Ušetríte aj na účte za elektrinu, lebo naraz dokáže pripraviť viac chodov a každý bude chutiť a voňať presne tak, ako má. A to aj napriek tomu, že sa bude piecť v jednej rúre spolu s ostatnými jedlami.

Umývam vtedy, keď to potrebujete

 

Ani umývačky riadu nezaostávajú a napredujú ruka v ruke s modernou technikou. Nemáte ešte plnú umývačku, ale ten riad, čo v nej už dlhšie čaká na umytie, by sa vám už zišlo mať čistý? Dnes už nájdete umývačky, ktoré spustia len horný prúd vody a ušetria vám tak výdavky za energie. A ak sa vám nechce zakaždým zohýbať, oceníte umývačku, kde môžete dolný kôš pri nakladaní a vykladaní zdvihnúť. Aké jednoduché, však?

Hrniec, nájdem si ťa!

 

Výrobcovia sa poriadne pohrali aj s indukčnými doskami. Niektoré sú také šikovné, že hrniec nemusíte klásť na presne vyznačené miesto na varnej ploche. Okamžite ho rozpoznajú a prispôsobia sa jeho veľkosti. Variť sa bude len a len pod ním a opäť ani štipka energie nevyjde nazmar! Varné zóny si nastavíte podľa receptu v aplikácii a so správnou teplotou a časom varenia si poradia už samy.

 

Nové spotrebiče do toho ponúkajú skutočne veľa, takže sa máte na čo tešiť!

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.