Island je top destinácia s úchvatnou prírodou, akú inde neuvidíte. Rozmýšľali ste aj vy niekedy nad jeho návštevou? Ak áno, máme pre vás skvelú správu – letenky sú teraz za viac než dostupné ceny!

iceland fotografia
Foto od MonicaVolpin

Zakúpte si spiatočné letenky z Viedne do Reykjavíku len za cenu 70€! Poletíte spoločnosťou Wizzair, no táto cena je dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak ale členom nie ste, zaobstarajte si ho za 30€/rok pre dvojicu.

Termín:

Za túto cenu je dostupný júnový termín od 6.6. – 13.6.2019. Viac leteniek na stránke wizzair.

Batožina:

Za túto najnižšiu cenu si môžete vziať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si chceli vziať aj väčšiu tašku, budete si musieť priplatiť a to až 20€ za jeden let.

A čo na Islande?

– Jedna z najvyhľadávanejších destinácii je Blue Lagoon, čiže geotermálny prameň, z ktorého sa stal vychytené termálne kúpalisko. Tamojšia voda navyše pomáha ľuďom s kožnými problémami.

– Kde inde, ako práve tam? Toto je jedna z typických destinácii, kde môžete pozorovať polárnu žiaru.

iceland fotografia
Foto od Pexels

– Navštívte aj nemenej známy Golden Circle, kde uvidíte nádherné scenérie. Je to turisticky veľmi obľúbený okruh po Islande, ktorý je dlhý 300 kilometrov od Reykjaviku až do stredu krajiny a späť.

– Jedna z najpestrejších krajín pre fotografov. Tamojšie nádherné scenérie sú extrémne prajné pre vaše fotografické oko a objektívy.

– Ďalej určite neprehliadnete ani najväčší gejzír, ktorý strieka vodu do výšky 20 metrov, veľké množstvo vodopádov, uvidíte tiež sopky, ale aj jedinečné pohoria.

iceland fotografia
Foto od Giuseppe Milo (www.pixael.com)

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť