„Umenie je môj život,“ takto popisuje umelec Zulf svoj vzťah k umeniu. Londýnsky umelec vytvára majstrovské diela na tmavom papieri iba za pomoci pastelových ceruziek a dreveného uhlia. Dokonalé sa hrá so svetlom, tieňmi a siluetami, aby oživil portréty žien s citom a drámou. Takáto tvorba nie je bežná aj preto si zaslúži pozornosť.

Umelec tvrdí, že na svoje diela si necháva dostatok času a niekedy trvá aj celú večnosť kým sa rozhodne niečo nakresliť. Tvorba jedného obrazu mu zaberie niekedy hodinu, inokedy aj 60 hodín. Do každého svojho vytvoreného obrazu však vloží kus samého seba. Zulf prezradil, že je rád v utajení, a preto častokrát nepoužíva svoje skutočné meno. „Hanbím sa, že mám 50 rokov. Žijem v Londýne so svojou ženou a dvomi deťmi,“ uviedol. O svojej láske k umení prezradil, že v škole to bol jediný predmet, na ktorom mu záležalo a z ktorého aj urobil skúšku.

Zulf podporuje aj ostatných umelcov, aby sa každý deň posúvali a vždy si na konci dňa mohli povedať, že boli lepší ako včera. Priznal však, že bojuje s viacerými problémami. Trpí migrénou, úzkosťou a dokonca má príležitostné záchvaty paniky.Umenie mi však pomáha zvládnuť všetky tieto problémy,“ dodáva jedným dychom. Jeho tvorba je niečo, čo si skutočne zaslúži pozornosť. 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.