Nikto sa nemohol pripraviť na pohľad, ktorému dobrovoľníci z British Horse Society budú čeliť pri príchode na stavenisko v anglickom Durhame. Tam totiž našli Heidiho, poníka, ktorý bol považovaný za mŕtveho, pretože nehybne ležal uprostred pozemku a bol v zúboženom stave.

Konkrétne ide o samičku. Jeden zo záchrancov si však všimol, že sa nadýchla. A čo viac, bolo im jasné, že sa práve pozerajú na jedno z najzávažnejších prípadov zanedbávania zvieraťa, s akým sa kedy stretli, preto konali okamžite. „Rozhodli sme sa jej dať šancu žiť. Vyžadovalo si to až piatich ľudí, aby ju zdvihli na nohy,“ uviedol hovorca organizácie. Neuveriteľná cesta k uzdraveniu Heidi bola potom zdokumentovaná vo viacerých videách i fotografiách, ktoré dokazujú, aká je to veľká bojovníčka.

Pozrite sa spolu s nami na inšpiratívnu transformáciu Heidi, ktorá bola dlhá a ťažká a mnohí pri nej upustíte nejednu slzu. Heidi stratila veľa krvi, a tak bola odkázaná na pomoc od zdravých koňov, ktorí jej darovali niekoľko litrov krvi a začala sa jej cesta k uzdraveniu. Pomaly, ale isto sa napokon dostala do normálneho stavu až sa z nej stala hotová krásavica, čo uvidíte nižšie.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.