15 rokov po založení značky Beats sa stalo jej logo známym po celom svete. A aj keď nemáte žiadny produkt od tejto spoločnosti, aj tak by zrejme každý z vás vedel rozoznať typické b v krúžku. Rozmýšľali ste však čo sa skrýva za logom? Zrejme ste si mysleli, že je to „b“ ako „beats“, ale naozaj?

Za týmto logom je v skutočnosti skrytý hlbší význam, ktorý odkryla marketingová agentúra na TikToku. Tá vo svojom príspevku vysvetlila, že logo vlastne podobá na človeka, ktorý má nasadené slúchadlá a počúva hudbu. A teda červený kruh má byť v skutočnosti hlavou človeka, pričom b znázorňujú slúchadlá. Aj keď pravdou je, že spoločnosť túto skutočnosť nikdy oficiálne nepotvrdila.  

Význam loga tak, ako to vysvetlila táto agentúra jednoducho dáva zmysel a je pravdepodobné, že to je naozaj tak. Na skrytý význam loga sa navyše poukazuje už niekoľko rokov, no pre ľudí to bude vždy prekvapením aj keď tieto slúchadlá nosia už odkedy vznikla spoločnosť. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.