Vedeli ste, že existujú dvojičky, ktoré nemusia mať rovnakú farbu pleti? Aj keď mnohí tomu možno neveria, tak dnes sa to zmení. Predstavíme vám chlapca a dievča, ktorí sú súrodencami a dvojčatami zároveň. A aj napriek výzorovým rozdielom je ich spojenie mimoriadne silné.

Existuje len veľmi malá šanca, že dvojičky budú mať inú farbu pleti

Aj keď je pravdepodobnosť, že dvojčatá budú mať rôznu farbu pokožky, oči aj vlasov len malá, tak nemožné to nie je. Živým dôkazom sú aj tieto krásne detičky. Keď sa svojej matke Judith v roku 2016 narodili, tak sa vyjadrila, že sama bola šokovaná. „Pamätám si, že som si myslela, že mi zdravotná sestra priniesla nesprávne dieťa,“ smiala sa matka.

Kachi má zriedkavý prípad albinizmu

Dievčatko Kachi má okulocutánny albinizmus (OCA) typu 2, čo je dedičné ochorenie, pri ktorom ľudia neprodukujú dostatočné množstvo melanínu (pigmentu) a to má vplyv na ich vzhľad. Vidieť to najmä na očiach, pokožke a vlasoch. Aj keď trpí albinizmom, tak dievčatko je inak úplne zdravé. Albinizmus ju obmedzuje v tom, že jej pokožka je citlivejšia na slnko a musí nosiť okuliare kvôli slabšiemu zraku.

Matka je hrdá

Judith, ktorá je pôvodom z Nigérie, pracuje momentálne ako fotografka v Kanade a túto svoju profesiu využíva aj nato, aby zachytila každodenné dobrodružstvá svojich deti. Pri pohľade na fotografie možno povedať, že jej to ide veľmi dobre.

Najlepší priatelia

Aj keď sa za Kachi otočí pár ľudí na ulici, tak jej matka Judith ju nenechá rozmýšľať, resp. trápiť sa nad tým, prečo tomu tak je. V skutočnosti je to jeden z dôvodov, prečo vždy vytvorí toľko fotografií Kachi a Kamsiho. Chce totiž prostredníctvom záberov svojej dcére ukázať, aká je krásna. Judith verejne hovorí, že sa cíti mimoriadne požehnaná kvôli tomu, že má práve ona takéto dve nádherné deti. Vyjadrila sa, že aj keď vyzerajú veľmi rozdielne, v mnohých ohľadoch sú si dvojičky veľmi podobné. Stali sa z nich najlepší priatelia. Roztomilé deti majú dnes 4 roky a ich puto sa každým dňom prehlbuje.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.