Vzťah medzi 93-ročnou Pauline „Granny“ Kana a jej 27-ročným vnukom Rossom Smithom je mimoriadny. Všetko sa začalo, keď pred viac ako 6 rokmi počas svojho pôsobenia na vysokej škole začal Ross nakrúcať krátke videá. V jednom z videí sa rozhodol predstaviť aj svoju babičku. Video sa stalo veľmi rýchlo hitom na internete. Vnuk videl vo svojej babke potenciál a chcel to využiť, preto začali spolu robiť veselé videá a tiež zábavné fotografie.

Toto skvelé duo má 892 000 predplatiteľov YouTube, 2,7 milióna instagramových fanúšikov a 9 miliónov sledovateľov na Facebooku. Okrem iného tiež točia kratšie dokumentárne filmy o zaujímavých životných zážitkoch babičky. V každom prípade môžete vidieť, že sú skutočne šikovní a že chémia medzi nimi funguje skvele. Tieto ich projekty sú niečo, čo by sme pokojne mohli nazvať kvalitné trávenie času s rodinou. Pozrite sa ale na ich obrázky, tie vám ukážu viac ako dokážu opísať slová.

Toto komické duo je naozaj skvelé:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.