V centre Londýna otvorili fotografickú výstavu Harryho Pottera, kde majú fanúšikovia možnosť vidieť ako pomocou filmovej mágie ožil svet Harryho Pottera. Výstava začala v londýnskom múzeu v Covent Garden a zobrazuje fotografie z rôznych scén, aj mimo natáčania. 

Foto od Facebook

Pri otvorení boli aj bratia Phelpsovci, ktorí hrali vo filme Georga a Freda Weasleyovcov. „Je to pre nás ako taká pamätná dráha. Vždy, keď sledujem niektorú časť, nevidím to ako film, ale spomeniem si na to čo sme robili v zákulisí,“ povedal James, ktorý hral Freda. „Aj keď nie ste fanúšikmi Harryho Pottera, tak táto výstava je taká pohlcujúca, že sa do nej úplne pohltíte,“ dodal Oliver, druhý z bratov. 

Foto od Facebook

Na výstava vidieť aj mnoho zákulisných fotografií, ktoré inde neuvidíte. Sú to zväčša veľmi úprimné zábery hercov, ktorí počas prestávok oddychujú. Táto výstava sa otvorila 10 rokov po tom, čo sa konala svetová premiéra poslednej časti Harry Potter a dary smrti II., ktorá vtedy prilákala do centra 60 000 divákov. 

Foto od Facebook

Dvojčatá tvrdia, že väzby, ktoré si vytvorili s kolegami a filmovým štábom pretrvávajú dodnes. Harry Potter je fenomén ešte dnes aj napriek tomu, že už je posledný diel filmu dávno odpremiérovaný, no nové atrakcie neustále vznikajú. Ľudia majú o tématické atrakcie z tohto magického sveta stále obrovský záujem. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.