Odovzdávanie Oscarov sa ani tento rok nezaobišlo bez šokujúceho momentu. Will Smith, ktorý si prevzal v tento večer Oscara za stvárnenie Richarda Williamsa v životopisnej snímke King Richard, uštedril moderátorovi v priamom prenose facku. 

Zdroj: Youtube

K incidentu došlo po tom, čo 57-ročný komik Chris Rock uviedol kategóriu Najlepší dokumentárny film. „Jada, milujem ťa. Neviem sa dočkať, keď ťa uvidím v G.I. Jane 2,“ vyhlásil smerom k manželke Willa Smitha. Touto poznámkou narážal zjavne na jej aktuálny účes, ktorý je výsledkom autoimunitnej poruchy – alopécie, ktorá spôsobuje vypadávanie vlasov. 

Moderátor Chris bol síce zaskočený, ale naďalej sa bavil a na facku reagoval slovami: „Vau! Will Smith zo mňa vymlátil dušu!“ Po tejto reakcii moderátora kričal Will z hľadiska: „Meno mojej manželky si neber do svojej po******j huby!“ Obľúbený herec zopakoval túto vetu aj druhýkrát, avšak oveľa ráznejšie. 

Will Smith neskrýval svoje city a v slzách sa ospravedlnil na pódiu pri preberaní svojho Oscara. Čo si myslíte vy o jeho reakcii? Bola správna? 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.