Londýnske múzeum Madame Tussauds oznámilo, že zo svojho „súboru“ Royal Family odstránilo voskové figuríny princa Harryho a vojvodkyňu Meghan zo Sussexu. Toto rozhodnutie urobili potom, ako tento pár oznámil, že sa rozhodol žiť vlastný život a osamostatniť sa.

„Popri zvyšku sveta aj my reagujeme na prekvapujúce správy o tom, že sa princ a vojvodkyňa rozhodli stiahnuť sa z kráľovskej rodiny,“ uviedla vo vyhlásení Steve Davies, generálna riaditeľka Madame Tussauds London. „Od dnešného dňa sa postavy Meghan a Harryho už nebudú objavovať po boku ostatných členov kráľovskej rodiny. Tieto dve postavy ale samozrejme zostanú v múzeu, keďže tvoria jeho dôležitú súčasť,“ dodala. Skrátka ich len premiestnili na iné miesto.

Oddelení od rodiny budú preto, aby to odrážalo ich „progresívnu novú úlohu v kráľovskej inštitúcii“. Londýnske múzeum však nie je jediné. „Aby sme odzrkadlili toto oznámenie, po návrate do Madame Tussauds v New Yorku taktiež presunieme populárne osobnosti do inej lákavej oblasti. Tešíme sa, že spolu s párom v Severnej Amerike strávime viac času a budeme naďalej sledovať, čo nasledujúca kapitola ich života prinesie,“ uviedla vo vyhlásení britská hovorkyňa Madame Tussauds z New Yorku.

Vosková figurína Meghan bola pritom odhalená v Londýne a New Yorku len minulý rok. Každá z týchto sôch stojí zhruba 195 000 dolárov!

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.