Muž zmenil svoj dom na obrovské akvárium a tvrdí, že by mohol naň pozerať celé hodiny. 47-ročný Jack Heathcote kompletne zmenil svoj rodinný dom tak, že doň umiestnil až 9 akvárií rôznych veľkostí, v ktorých mu pláve nemalý počet rýb.

Samotný Jack sa vyjadril, že v dome nemá televíziu, pretože má akváriá a ryby, ktoré by podľa jeho slov dokázal sledovať aj celé hodiny. „Je to veľmi relaxačné,“ povedal chlapík. O ryby sa tento muž začal zaujímať už ako 10-ročný. V tej dobe navštívil akvárium v Blackpoole a prišiel domov so zlatou rybkou. Odvtedy prešlo 37 rokov a Jack má z rodinného domu jedno obrovské akvárium.

Jack využil steny pivnice a vytvoril v nej akvárium s rozmermi 4,2×3,6 metrov a s hĺbkou 2 metrov. V tomto najväčšom akváriu si spolunažíva 50 ostriežov, červenice ostrobruché, liene sliznaté a má tam aj 4 ryby zvané Cyprinus carpio, ktoré sú poddruhom kapra. Okrem tohto akvária sú v pivnici ďalšie dve, ktoré sú menšie. To však nie je všetko, ďalšie má v obývacej izbe, na chodbe aj v kôlni. Dokonca aj v spálni má Jack niekoľko akvárií, ktoré sú prepojené tunelmi.

Majiteľ tohto netradičného domu sa vyjadril k svojej záľube takto: „Nie sú ako iné zvieratá, pretože sú neustále v pohybe. Mojim priateľom sa to taktiež mimoriadne páči. Veľakrát si ku mne prisadnú na gauč a sledujeme ich namiesto televízie“. Nuž, celá táto prerábka domu ho vyšla na niečo vyše 23 000 eur.

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.