Stredná škola v Michigane má skutočne kreatívnu a zábavnú tradíciu. Už od roku 2014 umožňuje študentom posledného ročníka obliecť si kostým a odfotiť sa v ňom na študentský preukaz. Toto sú tie najzábavnejšie a najkreatívnejšie fotky posledných rokov. 

#1

#2

#3

#4

#5

Tradícia tejto školy má každý rok obrovský úspech, a to nielen v Michigane, ale aj v celých Spojených štátoch amerických a ďalších krajinách sveta. Študenti zverejňujú svoje fotografie na Twitteri. Tento rok ich môžete nájsť pod hashtagom #NFID22. 

#6

#7

#8

#9

„Začalo sa to v roku 2014. Študenti chceli zábavným spôsobom spojiť svoju triedu a vybudovať školskú tradíciu,“ povedal riaditeľ Joe Greene. „Niekoľko vedúcich študentov sa stretlo so mnou a ďalšími zamestnancami. Spoločne sme sa dohodli na zásadách a finálnom návrhu,“ dodal riaditeľ. 

#10

#11

#12

#13

#14

Táto tradícia strednej školy v Michigane prináša každoročne radosť mnohým ľuďom. Riaditeľ Greene vybudoval v škole aj množstvo iných tradícií, no táto preslávila školu najviac. 

Ktorý kostým sa páčil vám a ako hodnotíte tradíciu školy North Farmington? 

ZDROJ 

foto: boredpanda 

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.