Holuby spôsobili mladému študentovi v byte hotovú katastrofu potom, čo odišiel z neho odišiel domov a zabudol zavrieť okno. Okno tak zostalo otvorené celých 6 mesiacov, až kým sa nevrátil do bytu, v ktorom ho čakalo nemilé prekvapenie.

Dvadsaťročný Oluwageorge Johnson musel na začiatku pandémie náhle opustiť svoj študentský byt v Nottinghame a v tom zhone nechal otvorené okno. Keď však obdržal mail, tak zistil, že celú tú dobu mal jeho byt nečakaných obyvateľov, ktorý ho nepríjemné doriadili. Dozvedel sa to tak, že od zamestnancov univerzity dostal mail, v ktorom sa uvádzalo, že jeho byt je pokrytý holubím trusom a vajciami v umývadle. Medzi jeho šatami bola dokonca objavená mačka. „Minulý týždeň som sa chcel vrátiť na univerzitu, ale teraz si trochu počkám. Už nikdy nenechám otvorené okno. Všetci boli z toho v šoku,“ povedal študent.

Ďalej dodal, že na začiatku pandémie jeho rodičia boli veľmi dramatickí a aj z tohto dôvodu sa snažil ponáhľať domov bez zbytočných vecí. V tom zhone však napokon zabudol aj na otvorené okno. „Dostal som e-mail s oznámením, že zamestnanci počuli zvuky vychádzajúce z mojej izby, preto ju išli skontrolovať a našli neporiadok, ktorý narobili holuby,“ povedal študent. Oluwageorge uviedol, že mu je ľúto niektorých odevov, pretože boli zničené a musí ich vyhodiť. Nuž, nie je to nič nepríjemné, no na druhej strane sa chlapec určite poučil a nabudúce si dá väčší pozor.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.