Make-up umelkyne sa zväčša zameriavajú na skrášlenie tvár žien, no nie všetky. Maskérka Mimi Choi má na Instagrame vyše 1,3 milióna sledovateľov, pretože od make-upu, s ktorým dokáže divy, prešla aj na inú formu umenia.

Svoje telo totiž mení na krásne umelecké optické ilúzie. Jej nohy často vyzerajú ako banány alebo kaktusy a ruky zas vyzerajú ako sendviče či párky v rožku. „Od detstva som sa vždy venovala umeniu a make-upu, nikdy som si však nemyslela, že by som si v tomto smere mohla urobiť kariéru. Študovala som na univerzite za učiteľku v materskej škôlke. Aj keď milujem výučbu a prácu s deťmi, cítila som sa potláčaná, pretože som sa musela obliekať a správať sa určitým spôsobom. Moja mama mi raz navrhla, aby som išla do kozmetickej školy,“ povedala Mimi.

A tak sa aj stalo. V škole si zamilovala make-up a postupne sa začala zaujímať aj o iné formy umenia. Zamilovala si vytváranie optických ilúzii, ktoré sú mimoriadne vydarené.Cítim, že možnosti tohto druhu umenia sú nekonečné a nakoniec sa môj štýl trochu zmenil na maľovanie. Zamerala som sa aj na iné častí tela nielen na tvár. Od tej doby maľujem na svoje ruky, prsty, nohy a napokon aj iné časti celého tela. Dokonca som už maľovala aj na tehotenské brucho,“ dodala šikovná žena. 

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.