Ak nežijete v blízkosti mora alebo ak toto leto nechcete či nemôžete vycestovať na pláž kvôli obmedzeniam spôsobeným COVID-19, tak stále existuje spôsob, ako si svoju dovolenku na pláži nechať urobiť na vlastnej záhrade.

Španielska spoločnosť s názvom Piscinas de Arena NaturSand sa totiž špecializuje na „pieskové bazény“, teda bazény, ktoré vyzerajú ako také malé more uprostred záhrady so skutočnou plážou. Spoločnosť vytvára tieto bazény pomocou špeciálnej betónovej zmesi pokrytej zhutneným pieskom a samotný povrch je protišmykový. Firma síce sídli v Španielsku, ale poskytuje výstavbu alebo renováciu bazénov po celom svete. Zrealizovala už vyše 800 projektov vo viac ako 14 rôznych krajinách, a to vrátane USA, Mexika, Argentíny, Čile, Bolívie, Kolumbie či Brazílie.


 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.