Krajina tulipánov alebo Holandsko je krásny štát, kde si prídete na svoje. A užijú si ho nie len mladí túžiaci po zábave, ale všetky vekové kategórie si tam prídu na svoje.

eindhoven fotografia
Foto od pestoverde

Práve teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 20€! Poletíte z letiska v Bratislave priamo do Eindhovenu. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 14.11. – 21.11.2018. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55cm x 40cm x 20cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€. 

Prečo Eindhoven a okolie:

– Obdivovať môžete niektoré sakrálne pamiatky, netradičné múzeá a moderné stavby. Dvakrát týždenne sa v centre koná trh, na ktorom si môžete kúpiť množstvo domácich dobrôt.

– Za najlepšiu atrakciu považujú v Eindhovene turisti múzeum vozidiel DAF a tiež múzeum značky Philips. Určite nevynechajte ani múzeum Van Abbemuseum, kde nájdete aj diela Pabla Picassa.

eindhoven fotografia
Foto od pestoverde

– Pre romantickejšie duše- vychutnajte si prechádzku alebo piknik v parku Genneper Parken.

– Keď už budete v Holandsko, choďte si pozrieť aj Amsterdam. Pre mladých ponúka bohatý program, kde zažijete mnoho zábavy a nájdete tam aj bohatý nočný život. Na svoje si však prídu aj starší, ktorí obľubujú nádhernú architektúru.

– Keď už budete v Holandsko, určite navštívte aj nádherné mesto Amsterdam. Je veľmi romantické a bude vám pripomínať najmä Benátky. Je tam množstvo krásnych miest.

amsterdam fotografia
Photo by kirkadnmimi

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Holandska:

Ak by ste sa vybrali do tejto krajiny a budete potrebovať pomoc alebo nejakého sprievodcu s rôznymi nápadmi ako – kde sa ubytovať, čo robiť v Amsterdame až po to, aké jedlá by ste mali určite ochutnať, to všetko nájdete v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.