Ak chcete okúsiť trochu nezvyčajnejšiu dovolenkovú destináciu, vydajte sa do Izraela. V prípade, že ste rozmýšľali práve naj touto krajinou, nezameškajte svoju šancu.

eilat israel fotografia
Foto od D-Stanley

Práve teraz máte výbornú možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do Eilatu len za cenu 39€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair. Let trvá okolo 4 hodín.

 

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 27.11. – 8.12.2018. Viac leteniek na ryanair.

, Zaleťte si do Izraela len za cenu spiatočných leteniek 39€!

Batožina:

V novembri vstupuje do platnosti nový batožinový cenník. Po novom budete mať zadarmo iba jednu príručnú batožinu a za 10 kg kufor si priplatíte 6-8 €.

Prečo Eilat?

– Eilat je destinácia ležiaca na pobreží Červeného mora, ktorá láka dovolenkovať aj počas zimy. Nachádza sa na juhu, čiže teploty sú tam príjemné celý rok.

– Toto mesto je obľúbenou destináciou aj pre rodiny s deťmi, pretože ponúka množstvo rodinnej zábavy. No nájdete tam naozaj všetko – púšťou lemované pláže, hory vzdialené iba na skok i úžasné koralové útesy pod vodou.

– Aj napriek tomu, že Izrael nepatrí medzi najbohatšie krajiny, nájdete tam naozaj kvalitné a veľmi pekné hotely.

eilat israel fotografia
Foto od www.twin-loc.fr

– V mestečku nájdete aj množstvo zaujímavých reštaurácií a kaviarní, zábavných parkov, múzeí a ďalších atrakcií. Veľkým lákadlom pre turistov je, že sa tam dá nakupoť bez DPH.

– Úchvatný výhľad na mesto a okolitú krajinu zažijete, ak absolvujete v Eilate parasailing. Z North Beach Marina vás vynesú do výšky 40 – 70 metrov.

– Unikátnou atrakciou tohto mesta je najmä Podvodné observatórium. Observatory Park ponúka podvodné plavby ku koralovému útesu. Uvidíte rôzne tematické prehliadky, žraloky či korytnačky a iné.

eilat observatory fotografia
Foto od Israel_photo_gallery

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

, Zaleťte si do Izraela len za cenu spiatočných leteniek 39€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.