Izrael nie je v našich končinách veľmi vyhľadávaná krajina, no je o to zaujímavejšia. Je tam niekoľko jedinečných atrakcií, ktoré inde nenájdete. Ak tam chcete zavítať, dlho s letenkami neváhajte.

eilat fotografia
Foto od xiquinhosilva

Práve v týchto dňoch si môžete zakúpiť spiatočné letenky do Eilatu len za cenu 20€! Poletíte priamo z Bratislavy a leteckú prepravu vám zabezpečí spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 2.12. – 13.12.2018. Viac leteniek na ryanair.

, Zaleťte si s Ryanairom priamo z Bratislavy do Eilatu len za 20€ tam aj späť!

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

A čo v Eilate?

– Keďže mesto Eilat leží na juhu pri pobreží Červeného mora, tak teploty sú tam príjemné celý rok a nemusíte sa báť dovolenky v zime.

– Toto mesto je vhodnou destináciou aj pre rodiny s deťmi, pretože ponúka toľko rodinnej zábavy, koľko v mnohých mestách či krajinách nenájdete. Je tam množstvo reštaurácii, kaviarní, zábavných parkov, múzeí atď. Zaujímavé a lákavé pre turistov je možnosť nakupovať bez DPH.

eilat observatory fotografia
Foto od ChrisYunker

– Aj napriek tomu, že Izrael nepatrí medzi najbohatšie krajiny, služby a niektoré hotely sú na veľmi vysokej úrovni.

– Pre fanúšikov adrenalínu je tu tiež niečo zaujímavé. Ak si chcete užiť výhľad na mesto, môžete absolvovať parasailing. Vynesú vás do výšky 40-70 metrov.

– A to najlepšie na koniec. Unikátnou atrakciou je najmä Podvodné observatórium. V Observatory Park uvidíte žraloky, korytnačky a iné zvieratá na pár centimetrov, alebo absolvujte podvodnú plavbu ku korálovému útesu.

eilat observatory fotografia
Foto od Israel_photo_gallery

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.