Dnešný stereotyp a tlak spoločností nás nútí žiť v podstate tak ako 99% ľudí v našom veku a okolí. Práca, svadba, hypotéka, dom, deti a keď budete pociťovať chuť po vzrušení, môžete si kúpiť psa. To však neplatí pri tomto mladom sympatickom páre, ktorý sa rozhodol vziať životné úspory určené na svadbu a oboplávať svet.

 

Charlie Smith a jej snúbenec sa rozhodli odísť z ruchu veľkomesta a narušiť klasické stereotypy mladých ľudí.  Pár teda absolvoval všetky potrebné kurzy a školenia kedže ani jeden  z nich nemal skúsenosti s vedením lode . Chlapík dokonca prijal príznačnú prezývku “ Kaptián“.

 

Love … & the sea ⚓ #captainandcharlie #boat #sea #ocean #love #ocean #sailor #wanderlust #salt

Fotka uverejnená používateľom Captain&Charlie (@captainandcharlie),

29 ročná Charlie a 34 ročný kapitán predali dom v New Jersey a kúpili si loď . Skončili v práci a vydali sa na dobrodružny trip po krajinách ako :  Francúzsko, Španielsko, Elba,Korzika, Sardinia …“

Dni trávia opaľovaním, čítaním kníh, počúvaním hudby a v podstate užívaním si toho, po čom dlhé roky túžili. S minimálnymi nákladmi na život sa plavia z krajiny do krajiny a delia sa o svoje zážitky na instagrame. 


zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.