Harry Scott navštevoval miestny McDonald už od roku 2013, kde sa  s jeho zamestnancami rozprával skoro každý deň. V deň jeho 93. narodenín sa teda rozhodli, že mu usporiadajú tajnú oslavu.

Osamelý dôchodca žijúci v Cumbrii, Spojené kráľovstvo, jedáva v McDonalde Meals skoro každý deň, aby sa vyrovnal so smrťou svojej ženy. Ako uznanie za tento zvyk si Harry odteraz môže vychutnávať svoje jedlá zadarmo.

dedo 2

Harry chodieva tak často, že už má svoj vlastný stôl, kde sedáva každý deň okrem nedele, kedy na obed navštevuje svoju krstnú dcéru.

Zamestnanci rozvešali nápisy a balóny a kúpili Harrimu darčeky – Harry povedal: „Keď usporiadali tajnú oslavu, musel som si utierať oči.“ Potom dodal: „Deti, ktoré tu chodia sú moje, pretože vlastné nemám. Robia mi spoločnosť.“

dedo 1

Harry sa už určite teší na oslavu svojich 94. narodenín – treba však dúfať, že sa v blízkej budúcnosti Mealu nepreje…

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.