Vianoce sú časť roka, kedy väčšina z nás oslavuje tento krásny sviatok spolu s rodinami. Bohužiaľ, nie každý má to šťastie, pretože tisíce ľudí počas Vianoc musia pracovať a nemôžu tráviť čas so svojimi blízkymi tak, ako by si predstavovali. Jedným z týchto nešťastných ľudí bola aj Pierce Vaughan, ktorá je letuškou spoločnosti Delta Airlines. Keďže akurát na Štedrý deň jej vychádzala smena, musela sa zmieriť s tým, že ho strávi vo vzduchu.

Avšak, jej milujúci otec našiel skvelý spôsob, ako ju nenechať samú a stráviť tento čas so svojou pracujúcou dcérou, a to tak, že si zarezervoval celkovo až šesť letov. Počas letu z Fort Myers do Detroitu istý spolucestujúci zdieľal tento krásny príbeh a s otcom a dcérou aj odfotografoval.

Foto od boredpanda

Jeho príspevok bol zdieľaný už viac ako 30 tisíc krát a mal skvelé odozvy od ľudí po celom svete. Je to skvelý príklad milujúceho otca a na túto jazdu nikdy v živote ich rodina nezabudne. Napokon sa šťastní vrátili domov a neskôr si spoločné chvíle užili všetci pokope.

Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.