Zaujímavosti

Zaujímavosti o ktorých si doteraz určite nepočul

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #871: ktoré lyžiarske stredisko v...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktoré lyžiarske stredisko v Európe je najstaršie a tiež aj to, čo sa dialo na Mesiaci, keď na Zemi ešte žili dinosaury.

Keď “prírodnej tlačiarni” dôjde farba, tak potom to môže dopadnúť aj takto

Príroda si vždy nájde čas na malé experimentovanie a vy všetci to už určite viete. Keď uvidíte kozu, ktorá vyzerá, akoby ju niekto namaľoval...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #870: aká farba diamantu je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká farba diamantu je najzriedkavejšia a tiež aj to, ako sa volá porucha, pri ktorej má muž dva penisy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #869: ako často vybuchne na...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako často vybuchne na Islande sopka a tiež aj to, ako dlho dokáže letieť vo vzduchu bez pristátia vták dážďovník obyčajný.

To, že priateľstvo a láska nepozná hranice vám teraz ukážu zvieratá

Priateľstvo nepozná žiadne hranice a ríša zvierat je toho dobrým dôkazom. Napríklad medvedík čistotný, ktorý rád objíma šteniatka, koza, ktorá má veľa psích priateľov,...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #868: aké pomenovanie japonského hlavného...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aké pomenovanie japonského hlavného mesta sa používalo v rokoch 1603 až 1868 a tiež aj to, koľko percent ľadovej kryhy je zvyčajne ponorených pod vodnou hladinou.

Toto vydarené video vám presne ukáže koľko častíc vypúšťate už len tým, že rozprávate

Nedávno sa na internete objavilo video, ktoré ukazuje zdravotné riziká rozprávania bez nasadeného rúška. Niektorí totiž stále veria rôznym konšpiračným teóriám a dokonca ani...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #867: ktoré plemeno koňa je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré plemeno koňa je najmenšie plemeno na svete a tiež aj to, koľkokrát približne sa oholí muž za celý svoj život.

V Taliansku sa narodilo šteniatko so zelenou srsťou a ľudia ho pomenovali “Pistácia”

Príroda vždy dokáže nájsť spôsob, ako nás prekvapiť tým najneočakávanejším spôsobom. Jedno z prekvapení od samotnej matky prírody sa nedávno dostalo aj talianskemu farmárovi...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #866: koľko rôznych značiek vodky...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko rôznych značiek vodky sa vyrába v Rusku a tiež aj to, čo robil v mladosti bývalý americký prezident George W. Bush.

Odporúčame