Zaujímavosti

Zaujímavosti o ktorých si doteraz určite nepočul

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #864: ktorý rok mal 445...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý rok mal 445 dní a bol najdlhším rokom v dejinách ľudstva a tiež aj to, ako sa volá americká kozmická sonda, ktorá v júli 2016 doletela k planéte Jupiter.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #863: koľko cigariet sa približne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko cigariet sa približne spotrebuje na celom svete za jeden rok a tiež aj to, koľko rokov sa už používa na našej planéte zlato ako platidlo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #862: ako dlho dokáže prežiť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako dlho dokáže prežiť tarantula bez jedla a tiež aj to, koľko percent svetových karikatúr a kreslených filmov vznikne v Japonsku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #861: koľko metrov meral najdlhší...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko metrov meral najdlhší tandemový bicykel na svete a tiež aj to, koľko make-upu vlastní priemerná žena. 

15 skvelých návrhov, vďaka ktorým sa zákazníci radi vrátia do daného obchodu

Existuje veľa vecí, vďaka ktorým sa budete stále vracať do jedného a toho istého obchodu a nakupovať tam. Okrem dobrých služieb a kvality tovaru...

Tak tomuto sa povie unikátny Lidl – nachádza sa pod ním 1 000 rokov...

Tak v takýchto potravinách by chcel nakupovať asi každý. V jednom dublinskom Lidli môžu byť ľudia súčasťou interaktívnej lekcie histórie, akú v iných potravinách...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #860: koľko druhov pavúkov existuje...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko druhov pavúkov existuje na celom svete a tiež aj to, čo dokázal kríženec čierneho labradorského retrievera a rotvajlera, ktorý sa volal Bosco.

6 jedál, ktoré by ste nikdy nemali ohrievať v mikrovlnnej rúre

Mikrovlnná rúra, ktorá bola vynájdená v 40. rokoch 20. storočia, je dnes jedným z hlavných kuchynských spotrebičov, ktorý nechýba takmer v žiadnej domácnosti. Aj...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #859: kde žijú najagresívnejšie medvede...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde žijú najagresívnejšie medvede na celom svete a tiež aj to, počas koľkých rokov zdvojnásobí matrac svoju hmotnosť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #858: koľko mužov je na...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko mužov je na zozname 100 najstarších ľudí v histórii a tiež aj to, koľko banánov nám poskytuje dostačujúcu dávku energie, ktorú vydáme počas 90-minútového cvičenia.

Odporúčame