Zaujímavosti

Zaujímavosti o ktorých si doteraz určite nepočul

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #948: ktoré mesto je jedno...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré mesto je jedno z najhorších miest pre šoférov a tiež aj to, koľko myšlienok približne má bežný človek za jeden deň.

Top 10 nových druhov zvierat i rastlín, ktoré boli objavené v roku 2020

Zem ešte stále nie je dostatočne preskúmaná o čom značí aj mnoho objavov v roku 2020. Vedci totiž objavili niekoľko nových druhov...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #947: čo môže mať rovnaký...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže mať rovnaký účinok na zníženie stresu ako objatie a tiež aj to, čo bolo jedným z hlavných faktorov prispievajúcich k zmene podnebia pred 150 miliónmi rokov.

V Namíbii a Ugande spozorovali dve trpasličie žirafy. Doteraz sa o nich nevedelo

Žirafy sú úžasné zvieratá a v Afrike je niekoľko vedcov, ktorí sa zaoberajú ich štúdiom. Prekvapilo ich na aké druhy natrafili. Odfotografovali...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #946: pri kom sa ženy...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, pri kom sa ženy vyspia lepšie ako pri svojich partneroch a tiež aj to, koľko ľudí ročne zomrie v Nemecku počas masturbácie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #945: za akú dobu dokáže...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, za akú dobu dokáže ľudský mozog rozpoznať známu hudbu a tiež aj to, čo môže spôsobiť u mužov nekontrolovateľnú ejakuláciu 20-30 krát denne.

V Nikarague sa narodil vôbec prvý bengálsky tiger. Na svete je ich už len...

V zoologickej záhrade Zoologico Nacional de Nicaragua v týchto dňoch predstavili novorodené mláďa bieleho bengálskeho tigra. Dostal meno Nieves, čo znamená sneh,...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #944: koľko ľudí počúva hudbu,...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko ľudí počúva hudbu, aby unikli pred všetkými negatívnymi vecami v živote a tiež aj to, prečo sú školské autobusy práve žltej farby.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #943: čo vám dokáže pomôcť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo vám dokáže pomôcť lepšie sa vyspať a tiež aj to, koľko spermií produkujú mužské semenníky pri každom údere srdca.

V Neapole sa prepadlo parkovisko nachádzajúce sa pred nemocnicou

V Neapole sa prepadla zem. Z parkoviska nachádzajúceho sa pred nemocnicou sa odrazu stala veľká diera. Našťastie sa prepadli len autá a...

Odporúčame