Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #460

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko používateľov Twitteru sú roboti, ale aj to, v ktorých štátoch v McDonalde kúpite pivo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #459

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko zarobí rodina Waltonovcov za hodinu, ale aj to, koľko rokov má priemerný divák BBC.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #458

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete načo používajú chameleóny zmenu farby, ale aj o zaujímavej budove ktorá rastie v Nemecku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #457

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko by stála výstavba Sochy slobody v dnešných časoch, ale aj to, koľko kilogramov má najväčšia zlatá tehla na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #456

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, o mužovi menom Billy Ray Harris a jeho šľachetnom čine, ale aj to, koľkokrát bol Daniel Craig zranený počas natáčania Jamesa Bonda.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #455

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete kedy bol založený Netflix, ale aj to, koľko bude merať najvyššia budova sveta.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #454

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo dostanú thajskí policajti keď porušia zákon, ale aj to, koľko rokov má slnečná sústava.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #453

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo dokáže marihuana absorbovať, ale aj to, koľko jazykov v priemere zanikne za jeden deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #452

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko dievčat pod 18 rokov sa po celom svete ročne vydá, ale aj to, kto sú manažéri pornoherečky Sunny Lane.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #451

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko % ľudí má raz a viac ročne prístup na internet, ale aj to, koľko ľudí v USA sa volá Harry Potter.