Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #536: kto je najvyšším človekom...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kto je najvyšším človekom na zemi a aký je vysoký a tiež aj to, akú nezvyčajnú žiadosť mala Elizabeth Taylor.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #535: koľko kalórií spálime pri...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko kalórií spálime pri minútovom bozkávaní a tiež aj to, kde sa mozgy opíc konzumujú ako pochúťka.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #534: čo sa deje s...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo sa deje s kvetmi, keď stúpajú globálne teploty a tiež aj to, čo zaujímavé musela zrušiť IKEA v Holandsku kvôli dopravným zápcham.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #533: kedy sa západný svet...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy sa západný svet dozvedel prvýkrát o pandách a tiež aj niečo o orgáne tučniakov, ktorý sa nachádza v blízkosti ich očí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #532: ktorá krajina je najväčším...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá krajina je najväčším distribútorom Biblie na svete a tiež aj to, koľko peňazí zdedia deti Billa Gatesa po jeho smrti.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #531: čo môže u ľudí...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo môže u ľudí zlepšiť kreativitu a tiež aj to, čim je zaujímavá a výnimočná ľudská pečeň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #530: niečo zaujímavé o známom...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, niečo zaujímavé o známom náboženstve hinduizmus a tiež aj to, koľko písmen má havajská abeceda.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #529: čo zaujímavé zistili štúdie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo zaujímavé zistili štúdie zistili o ovciach a tiež aj to, čo nezvyčajné robia slonice pri narodení nového člena do rodiny.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #528: čo zaujímavé vlastnilo Nintendo...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo zaujímavé vlastnilo Nintendo v 50. rokoch 20. storočia a tiež aj to, koľko percent ľudí pracuje v povolaní, o ktoré sa usilovali od detstva.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #527: koľko užívateľov marihuany sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko užívateľov marihuany sa stalo klinický závislými na marihuane a tiež aj to, koľko ľudí trpí slabozrakosťou a nemajú nápravné okuliare.