Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #513

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako často je v Brazílií niekto zavraždený a tiež aj to, čo môže spôsobiť autizmus u dieťaťa.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #512

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko otázok sa v priemere opýtajú štvorročné deti za jeden deň a tiež aj to, čo je zakázané nosiť pri sebe v Kanade.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #511

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akej farby sú čierne skrinky nachádzajúce sa v lietadlách a tiež aj to, koľko cigariet denne vyfajčia ľudia na celom svete. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #510

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko trvá jeden rok na planéte Urán a tiež aj to, čo sa stalo s Brazílskym štadiónom Maracana po olympijských hrách v Riu. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #509

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo obliekajú prostitútky v Španielsku a tiež aj to, koľko percent baktérií vo vašom hrdle dokáže víno zničiť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #508

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko trval najdlhší tenisový zápas a tiež aj to, kde sa našla najstaršia spermia na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #507

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko baktérií sa nachádza na náradí v posilňovni a tiež aj to, o koľko percent zvyšuje osamelosť úmrtie osôb.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #506

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko rokov z celého života strávi priemerná žena stravovaním sa podľa diéty a tiež aj to, koľko stál najdrahší iPhone 5. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #505

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, z koľkých ostrovov sa skladá Japonsko a tiež aj to, čo má viac obchodných predpisov než AK-47. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #504

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aká udalosť sa stala 3 dni potom ako sa narodil Galileo Galilei a tiež aj to, koľko nezmapovaných pohorí sa nachádza pod morom.