Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #466

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete za čo považujú ľudia v Tanzánii albínov, ale aj to, aký vplyv budú mať klimatické zmeny na pavúky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #465

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko bol plat člena amerického kongresu v roku 1789, ale aj to kto je Jordan Kinyera.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #464

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko rokov mal najstarší pavúk na svete keď zomrel, ale aj to, aká vzdialenosť je medzi Afrikou a Európou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #463

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete prečo odmietol Sovietsky zväz hostiť paralympijské hry v roku 1980, ale aj to, ako skončil popol vynálezcu Frisbee.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #462

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete ako sa volá vynálezca prvej počítačovej myšky, ale aj to,,Chcú tým bojovať...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #461

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko umelo vytvorených telies krúži okolo Zeme, ale aj to, kde našli telo kráľa Richarda III..

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #460

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko používateľov Twitteru sú roboti, ale aj to, v ktorých štátoch v McDonalde kúpite pivo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #459

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko zarobí rodina Waltonovcov za hodinu, ale aj to, koľko rokov má priemerný divák BBC.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #458

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete načo používajú chameleóny zmenu farby, ale aj o zaujímavej budove ktorá rastie v Nemecku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #457

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko by stála výstavba Sochy slobody v dnešných časoch, ale aj to, koľko kilogramov má najväčšia zlatá tehla na svete.