Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #797: aké filmové postavy mal...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké filmové postavy mal takmer hrať známy herec Nicolas Cage a tiež aj to, koľko dospelých Američanov verí, že Zem má zhruba 10 000 rokov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #796: ktoré jedlo sa považuje...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktoré jedlo sa považuje za najviac kradnuté jedlo na Zemi a tiež aj to, koľko jazykov približne sa nachádza na ostrove Papua-Nová Guinea.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #795: koľko dolárov stoja najdrahšie...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete,koľko dolárov stoja najdrahšie topánky na svete a tiež aj to, prečo majú medvede malajské extrémne dlhé jazyky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #794: koľko rokov mali všetky...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko rokov mali všetky manželky Toma Cruisea, keď sa s nimi rozviedol a tiež aj to, koľko miliárd dolárov stráca spoločnosť Walmart každý rok kvôli krádežiam.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #793: koľko krvi sa nachádza...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko krvi sa nachádza v tele novonarodeného bábätka a tiež aj to, koľko percent vody musí stratiť vaše telo, aby ste začali byť smädný.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #792: ktorý šport produkuje viac...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý šport produkuje viac peňazí ako akýkoľvek iný šport a tiež aj to, v ktorom štáte sa nachádza reštaurácia, v ktorej sa griluje jedlo na sopke.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #791: koľko hodín približne strávi...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko hodín približne strávi za celý svoj život priemerný človek v práci a tiež aj to, akí sú muži, ktorí uprednostňujú ženy s väčšími prsiami.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #790: ktorá vec patrí medzi...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorá vec patrí medzi najšpinavšie v bežnej domácnosti alebo v hotelovej izbe a tiež aj to, v ktorej krajine si môžte prenajať priateľku iba za 31 dolárov na týždeň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #789: čo spôsobuje to, že...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo spôsobuje to, že máte červené podráždené oči po kúpaní vo verejnom bazéne a tiež aj to, koľko percent žien tvrdí, že ich manželia nie sú ich spriaznenými osobami.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory # 788: ako často zanikne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako často zanikne jeden jazyk podľa National Geographic a tiež aj to, aké silné zemetrasenie by dokázalo úplne zničiť našu planétu.