Úvod Zaujímavosti ku káve

Zaujímavosti ku káve

Zaujímavosti ku káve je naša pravidelná dávka faktov, ktoré si môžete vychutnať s rannou alebo poobednou kávou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1099: ktorá časť je najrýchlejšie...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá časť je najrýchlejšie liečiteľnou časťou ľudského tela a tiež aj to, aké meno mal pôvodne známy módny návrhár Ralph Lauren.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1098: kto vlastní najväčšie dvere...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kto vlastní najväčšie dvere na svete, ktoré sú väčšie ako Socha slobody a tiež aj to, ktorá činnosť môže spôsobiť, že sa partneri stanú na sebe navzájom závislí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1097: akí ľudia majú nižšie...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, akí ľudia majú nižšie riziko prechladnutia a tiež aj to, koľko hodín denne strávia pandy konzumovaním potravy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1096: ktorý jazyk má asi...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý jazyk má asi 3 000 slov na vyjadrenie stavu opitosti a tiež aj to, aký je priemerný vek hráčov videohier v USA.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1095: prečo je od roku...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo je od roku 1997 v EÚ zakázané kuracie mäso zo Spojených štátov a tiež aj to, ako pôsobí bežné objatie na ľudský organizmus.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1094: čo môže spraviť nedostatok...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo môže spraviť nedostatok spánku s naším mozgom a tiež aj to, koľko chĺpkov má na sebe bežná včela.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1093: aká vôňa vám môže...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká vôňa vám môže pomôcť, aby ste sa cítili šťastnejšie a lepšie a tiež aj to, aká spoločnosť je najväčším svetovým výrobcom cigariet.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1092: akí ľudia majú často...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akí ľudia majú často problém identifikovať a opísať svoje vlastné emócie a tiež aj to, ako môžu chlpy pomôcť spomaliť proces starnutia.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1091: ako dlho by trvala...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako dlho by trvala cesta okolo Zeme slimákovi a tiež aj to, koľko ľudí na Zemi konzumuje hmyz ako súčasť svojej bežnej stravy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1090: ktoré zviera je národným...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré zviera je národným zvieraťom v Škótsku a tiež aj to, ako dlho trval najdlhší zaznamenaný prd na svete.