Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #624: aké spoločnosti by dokázala...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aké spoločnosti by dokázala kúpiť a vyplatiť v hotovosti spoločnosť Apple a tiež aj to, čo môže zlepšiť jedno jablko denne ženám.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #623: kde a ako dlho...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde a ako dlho sa v roku 1518 odohrával "tanečný mor" a tiež aj to, koľko percent Ruska tvorí práve najchladnejšia oblasť Sibír. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #622: koľko dolárov minú Američania...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko dolárov minú Američania spoločne na deň sv. Valentína a tiež aj to, koľko ľudí žije v Spojených štátoch s menom "ABCDE" a koľko z nich sú dievčatá.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #621: čo sa deje s...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo sa deje s nami, keď sa stretávame s depresívnymi ľuďmi a tiež aj to, na čom bola závislá žena Abrahama Lincolna.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #620: ktoré povolanie je najnebezpečnejšie...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré povolanie je najnebezpečnejšie v Amerike a tiež aj to, koľkokrát častejšie sú muži zasiahnutí bleskom ako ženy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #619: koľko životov by sa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko životov by sa zachránilo, keby každý človek na Zemi si poriadne a správne umýval ruky a tiež aj to, koľko minút denne pozerajú muži na iné ženy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #618: koľko dolárov minie priemerne...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko dolárov minie priemerne každá žena na kúpu nových podprseniek a tiež aj to, koľko času strávia muži priemerne za celý život holením chlpov na tvári.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #617: koľko úradných jazykov je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko úradných jazykov je zapísaných v Mexiku a tiež aj to, čo sa stane s povrchom bieleho mramoru na Tádž Mahal v dôsledku znečisteného ovzdušia.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #616: koľko percent Amazonského dažďového...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent Amazonského dažďového pralesu sa vyrúbalo za posledných 40 rokov a tiež aj to, koľko ľudí ročne je v USA zatknutých kvôli marihuane.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #615: čo robia samci lemura...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,čo robia samci lemura po sexe so svojou partnerkou, aby nemali s ňou pohlavný styk iní samci a tiež aj to, čo nemohli jesť kňazi v starovekom Egypte.