Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #721: ktorý zábavný priemysel je...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorý zábavný priemysel je momentálne najväčší a tiež aj to, koľko času trvá ľudskému mozgu, aby rozoznal známu hudbu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #720: ktorá spoločnosť vyrobila prvý...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá spoločnosť vyrobila prvý digitálny fotoaparát už v roku 1975 a tiež aj to, čo vytvárajú nahnevaní ľudia rýchlejšie ako ľudia v akomkoľvek inom emocionálnom stave.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #719: v čom sú odlišné...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v čom sú odlišné telefóny iPhone zakúpené v Japonsku a Kórei a tiež aj to, kedy Vatikán konečne priznal, že Galileo mal pravdu, že Zem sa točí okolo Slnka.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #718: ktorým mužom dá žena...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,ktorým mužom dá žena s väčšou pravdepodobnosťou svoje telefónne číslo a tiež aj to, koľko percent ľudskej DNA je tvorených starodávnymi vírusmi.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #717: prečo zomrel bývalý prezident...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo zomrel bývalý prezident USA George Washington a tiež aj to, čo nechal raz Jimmy Carter v bunde, ktorú dal do čistiarne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #716: čo sa deje vo...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo sa deje vo vašom mozgu, keď platíte peniazmi a tiež aj to, prečo je Antarktída klasifikovaná ako púšť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #715: koľko pracovných miest stratila...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko pracovných miest stratila americká ekonomika v apríli a tiež aj to, o koľko percent menej hmyzu sa nachádza na Zemi momentálne ako v roku 1990.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #714: koľko fliaš whisky vypili...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko fliaš whisky vypili ľudia starší ako 15 rokov v priemere za jeden rok a aj to, z akého dôvodu dostal Jamie Foxx rolu vo filme "Divoký Django".

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #713: ktorý materiál je najdrahší...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý materiál je najdrahší na svete a koľko by ste zaplatili za jeden gram tohto materiálu a tiež aj to, prečo Steve Jobs pomenoval svoju spoločnosť práve názvom "Apple".

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #712: koľko percent milionárov sa...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko percent milionárov sa považuje za nebohatých a tiež aj to, koľko percent Talianov je alergických na paradajky.