Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #662: koľko trvá približne sex...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko trvá približne sex ovocným muškám a tiež aj to, o koľko môže znížiť riziko infarktu alebo mozgovej príhody chovanie mačky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #661: koľko mesiacov okolo seba...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko mesiacov okolo seba má planéta Jupiter a tiež aj to, z čoho vám prináša strach atelofóbia.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #660: koľko hodín cvičenia týždenne...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko hodín cvičenia týždenne môže zabrániť depresii a tiež aj to, či dokáže znížiť emocionálnu "bolesť" obyčajná zmrzlina.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #659: koľko slovám a...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko slovám a gestám dokáže priemerný pes porozumieť a tiež aj to, či dokáže bežný cucflek na krku zabiť človeka.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #658: približne koľko kožných buniek...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, približne koľko kožných buniek opadne z ľudského tela každú minútu a tiež aj to, v ktorom filme chcel hrať herec Robin Williams, ale odmietli ho pretože nebol Brit.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #657: ktorá chemická zlúčenina patrí...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorá chemická zlúčenina patrí medzi najsmradľavejšie a tiež aj to, čo môže spôsobiť veľký stres a nadmerná konzumácia kávy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #656: ako v skutočnosti funguje...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako v skutočnosti funguje kofeín a tiež aj to, ako pôsobia na ľudí vo svojom okolí holohlavý muži.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #655: v ktorom roku a...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom roku a pre koho bola prvýkrát doručená pizza a tiež aj to, aké účinky má na pľúca fajčiarov čierny čaj.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #654: ktorá časť vášho tela...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorá časť vášho tela je špinavšia ako sedadlo na toalete a tiež aj to, ktorá krajina patrí medzi najväčších distribútorov mandlí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #653: čo robia homosexuálni tučniaci,...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete,čo robia homosexuálni tučniaci, keď chcú chovať malých tučniakov a tiež aj to, koľko trvá tvorba jediného dielu animovaného seriálu Simpsonovci.