Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #860: koľko druhov pavúkov existuje...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko druhov pavúkov existuje na celom svete a tiež aj to, čo dokázal kríženec čierneho labradorského retrievera a rotvajlera, ktorý sa volal Bosco.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #859: kde žijú najagresívnejšie medvede...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde žijú najagresívnejšie medvede na celom svete a tiež aj to, počas koľkých rokov zdvojnásobí matrac svoju hmotnosť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #858: koľko mužov je na...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko mužov je na zozname 100 najstarších ľudí v histórii a tiež aj to, koľko banánov nám poskytuje dostačujúcu dávku energie, ktorú vydáme počas 90-minútového cvičenia.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #857: za koľko hodín sa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, za koľko hodín sa na svetových púšťach vyprodukuje viac solárnej energie ako ľudia spotrebujú v priebehu celého roka a tiež aj to, do ktorého roku má zmiznúť čokoláda v dôsledku vyhynutia kakaových bôbov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #856: koľko percent potravy medveďa...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko percent potravy medveďa hnedého v európskych podmienkach tvorí rastlinná potrava a tiež aj to, kde plánoval Hitler usporiadať víťaznú hostinu po obsadení mesta Petrohrad.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #855: koľko percent svojej hmotnosti...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent svojej hmotnosti stráca káva pri pražení a tiež aj to, koľko ton vody sa odparí každý deň z povrchu našej planéty.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #854: ktoré zviera dokáže vydržať...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré zviera dokáže vydržať bez vzduchu až 40 minút a tiež aj to, v ktorom štáte je nelegálne predstieranie čarodejníctva, ale je úplne legálne ho tam normálne praktizovať.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #853: prečo má mesiac február...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo má mesiac február neklasický počet dní a tiež aj to, koľko percent vegánov a vegetariánov sa po čase vráti ku konzumácii mäsa.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #852: ktorý jazyk má síce...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý jazyk má síce len jeden rod, ale až pätnásť pádov a tiež aj to, koľko potných žliaz sa nachádza na chodidle človeka.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #851: v ktorom roku začali...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom roku začali využívať slnečnú energiu v kozmickom priemysle a tiež aj to, ako často sa zrodí v našej galaxií nová hviezda.