Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #941: ktoré 6 univerzálne emócie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré 6 univerzálne emócie prejavuje každý človek a tiež aj to, aké mechanizmy spúšťa v ľudskom tele čokoláda.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #940: čo v skutočnosti počujeme,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo v skutočnosti počujeme, ak máme pri uchu mušľu a tiež aj to, čo sa stane s vaším mechanizmom smädu, ak ste dehydrovaný.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #939: kde sa nachádza najväčšia...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde sa nachádza najväčšia pyramída na svete a tiež aj to, koľko podprseniek dokázal muž rozopnúť s jednou rukou za jednu minútu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #938: koľko e-mailov je denne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko e-mailov je denne poslaných a tiež aj to, koľko cigariet denne by ste museli vyfajčiť, aby to bolo pre vaše telo rovnako neprospešné ako samota.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #937: v ktorom roku bol...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, v ktorom roku bol navrhnutý prvý autobus a tiež aj to, koľko baktérii približne sa nachádza na našej pokožke.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #936: za koľko dolárov sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, za koľko dolárov sa predala najdrahšia minca na svete a tiež aj to, v ktorom roku získali ženy v Saudskej Arábii právo šoférovať.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #935: ktorý americký prezident je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý americký prezident je obrovským fanúšikom Harryho Pottera a tiež aj to, ktorým zdravotným problémom zabraňuje káva.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #934: ako pestujú melóny v...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako pestujú melóny v Japonsku a tiež aj to, koľko miliónov dolárov zarobil herec Tom Hanks za hlavnú postavu vo filme Forest Gump.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #933: kde sa môžte vymočiť...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde sa môžte vymočiť ak ste tehotná v Anglicku a tiež aj to, koľko Rusov, ktorí sa narodili v roku 1923 zomrelo počas druhej svetovej vojny.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #932: kedy vyšiel prvý telefónny...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy vyšiel prvý telefónny zoznam na svete a tiež aj to, kto a kedy zostrojil prvé vozidlo poháňané parou určené na ťahanie kanóna.