Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #754: ktorá spoločnosť vyrobila najľahší...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,ktorá spoločnosť vyrobila najľahší materiál na svete a tiež aj to, ako sa volá Rubikova kocka určená pre nevidiacich ľudí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #753: čo je zakázané na...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo je zakázané na medzinárodnej vesmírnej stanici a tiež aj to, koľko paliva ušetria UPS kuriéri tým, že sa vyhýbajú odbočkám vľavo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #752: v ktorom štáte je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom štáte je paradajka oficiálne zeleninou a tiež aj to, koľko Američanov nekonzumuje raňajky každý deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #751: ako vnímajú pavúkov tí...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako vnímajú pavúkov tí ľudia, ktorí z nich majú strach a tiež aj to, ako sa môžte zbaviť pesničky, ktorá vám hrá dookola vo vašej hlave.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #750: ako dlho môže žiť...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako dlho môže žiť človek bez jedla a bez vody a tiež aj to, v ktorej krajine sa nachádza pod vodou poštová schránka a koľko listov do nej vhodia potápači ročne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #749: čo môže ovplyvňovať správanie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže ovplyvňovať správanie ľudí a tiež aj to, ako dlho môže spať lev po dostatočne veľkom jedle.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #748: koľko Američanov si myslí,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko Američanov si myslí, že na Zemi existujú mimozemšťania maskovaní ako ľudia a tiež aj to, ako dlho by trvalo, kým by leňochod prešiel jednu míľu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #747: aké jedlá nás dokážu...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké jedlá nás dokážu ochladiť počas horúcich dní a tiež aj to, akí sú ľudia, ktorí sa dokážu ľahko začervenať.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #746: z čoho bolo vyrobené...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, z čoho bolo vyrobené prvé úložisko počítačov Google a tiež aj to, aké pH by mala mať vagína zdravej ženy. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #745: koľko minút môže trvať...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko minút môže trvať orgazmus ošípanej a tiež aj to, koľko ľudí v priemere zomrie približne každý rok v USA pri odhadzovaní snehu.