Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #614: kedy a za akých...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy a za akých podmienok má žiak štúdium na Harvarde úplne zadarmo a tiež aj to, čo našiel muž v Austrálií zachytené na kamere, ktorú nainštaloval na zachytenie ducha.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #613: aký rozdiel je medzi...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aký rozdiel je medzi vyššími a nižšími mužmi a tiež aj to, koľko hlienu vyprodukuje ľudské telo za jeden deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #612: čo nevídané spravil Leonardo...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo nevídané spravil Leonardo Da Vinci , aby postrašil ľudí vo Vatikáne a tiež aj to, koľko prostitútiek je približne na celom svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #611: čo si myslia svedkovia...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo si myslia svedkovia Jehovovi o Satanovi a čo tvrdia o jeho príchode na Zem a tiež aj to, o koľko menej rokov sa dožijú tigre vo voľnej prírode oproti tým, ktorí sú v zoo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #610: kto vyhlásil ako prvý...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kto vyhlásil ako prvý vojnu Japonsku po útoku na Pearl Harbor v druhej svetovej vojne a tiež aj to, koľko rôznych farieb dokáže rozlíšiť ľudské oko.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #609: ako dlho bude žiť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako dlho bude žiť muž, ktorý sa ožení po 25 a ako dlho ten, ktorý sa ožení v mladšom veku a tiež aj to, čomu zabraňuje marihuana a prečo by sa nemala požívať spoločne s alkoholom.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #608: koľko ľudí je v...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko ľudí je v dnešnej dobe ešte stále v otroctve a tiež aj to, koľko sopiek vybuchne každý jeden deň po celej Zemi.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #607: kde máte väčšiu pravdepodobnosť,...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde máte väčšiu pravdepodobnosť, že vás vezmú skôr ako pracovať do spoločnosti Delta Airlines a tiež aj to, kto a kde vyrába ocenenia na, jednu z najznámejších udalosti, Grammy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #606: na ktoré nezvyčajné miesto...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, na ktoré nezvyčajné miesto Pizza Hut doručovala koláč za 1 milión amerických dolárov a tiež aj to, bez čoho na sebe je nelegálne ísť v Thajsku na verejnosť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #605: ktorá huba chutí ako...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá huba chutí ako pečené kura a rastie vo voľnej prírode a tiež aj to, koľko ocenení Grammy získala mladá speváčka Billie Eilish v roku 2020.