Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #552: kde je nelegálne používať...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde je nelegálne používať hoverboard na verejnosti a tiež aj to, ako zomrela babka v rozprávke o Červenej čiapočke v starších verziách.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #551: kde sa nachádza najviac...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde sa nachádza najviac sladkej vody na svete a tiež aj to, koľko ulíc v Spojených štátoch je pomenovaných podľa Martina Luthera Kinga Jr.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #550: koľko hodín by vám...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko hodín by vám trvalo prezrieť si všetky poslané fotografie v aplikácií Snapchat za poslednú hodinu a tiež aj to, koľko stojí najdrahší parfém na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #549: aké zviera ma zo...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aké zviera ma zo všetkých zvierat na svete najväčší penis a tiež aj to, koľko fotiek svojich mačiek spravia majitelia mačiek priemerne za jeden deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #548: kde sa vypije najviac...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde sa vypije najviac vína na osobu za jeden rok a tiež aj to, koľko hráčov počítačových hier je celkovo na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #547: aké pomenovanie má kondóm...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké pomenovanie má kondóm v dánskom jazyku a tiež aj to, aké meno by mal Adolf Hitler, keby jeho otec v roku 1877 si nezmenil priezvisko.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #546: koľko hodín videá sa...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,koľko hodín videá sa nahrá na YouTube za jednu minútu a tiež aj to, prečo sa boja pavúky mravcov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #545: koľko hodín denne v...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko hodín denne v priemere spia koaly a tiež aj to, koľko trvá jeden deň na mesiaci od jedného svitania po druhé.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #544: čo sa stalo s...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo sa stalo s mozgom Alberta Einsteina po jeho smrtí a tiež aj to, koľko bohov a bohýň uctievali starovekí Egypťania.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #543: prečo sa sťažoval minister...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo sa sťažoval minister zdravotníctva v Zimbabwe na čínske kondómy a tiež aj to, k čomu môže viesť veľa času stráveného nad domácimi úlohami.