Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #740: aké rýchle by boli...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké rýchle by boli mravce, keby mali veľkosť ako ľudia a tiež aj to, na ako dlho dokážu zadržať dych leňochody.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #739: čo môže zlepšiť schopnosť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo môže zlepšiť schopnosť mozgu riešiť matematické príklady a tiež aj to, koľko šálok kávy denne vedie podľa nemeckých vedcov k zdravému srdcu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #738: ako sa volá mimoriadne...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako sa volá mimoriadne jedinečný neurologický stav, ktorý umožňuje zapamätať si každý detail svojho života a tiež aj to, koľko rokov vkuse môže byť ponorená britská ponorka HMS Artful.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #737: ktoré zviera patrí medzi...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré zviera patrí medzi úspešnejších lovcov ako lev alebo žralok modrý a tiež aj to, prečo je zabiť muchu niekedy také ťažké.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #736: koľko rokov mala najstaršia...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko rokov mala najstaršia zlatá rybka na svete, keď zomrela a tiež aj to, po koľkých rokoch slnečné, veterné a iné obnoviteľné zdroje prekonali uhlie pri výrobe energie v USA.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #735: koľko ľudí zabil iba...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko ľudí zabil iba jediný tiger v Indii a v Nepále v 19. storočí a tiež aj to, aký hormón sa zvyšuje u mužov, ktorí sa denne sprchujú studenou vodou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #734: v ktorej krajine je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine je rúhanie sa stále zločinom a tiež aj to, ktorý produkt je druhý najpredávanejší hneď po rubikovej kocke.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #733: kde sa nachádzajú stromy,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde sa nachádzajú stromy, ktoré vyzerajú ako rozfúkané vlasy a tiež aj to, aké je skutočné meno Jamieho Foxxa.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #732: ktorý alkohol znižuje stres...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý alkohol znižuje stres oveľa viac ako červené víno a tiež aj to, o koľko percent sa môžu zväčšiť ženské prsia, keď je žena sexuálne vzrušená.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #731: akú prelomovú aplikáciu vyvinuli...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akú prelomovú aplikáciu vyvinuli v Japonsku pre športových fanúšikov a tiež aj to, v ktorom štáte je postavená prvá ázijská škola výlučne z plastov.