Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #604: podľa čoho a ako...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, podľa čoho a ako sa dá rozlíšiť pohlavie moriek a tiež aj to, aké jazyky ovládal dnes už zosnulý basketbalista Kobe Bryant.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #603: v ktorej krajine berú...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, v ktorej krajine berú spánok v práci ako pozitívny znak a tiež aj to, ako zabránil Vasili Arkhipov začiatku tretej svetovej vojny v roku 1962.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #602: prečo majú piloti a...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo majú piloti a letušky väčšiu pravdepodobnosť, že dostanú rakovinu kože a tiež aj to, ako sa maskovala holandská loď počas druhej svetovej vojny.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #601: koľko mužov z Južnej...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko mužov z Južnej Afriky sa priznalo, že za svoj život už niekoho znásilnili a tiež aj to, koľko väzení sa postavilo v Kalifornií od roku 1980.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #600:koľko obetí mala prvá zhodená...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko obetí mala prvá zhodená bomba počas druhej svetovej vojny v Británií a tiež aj to, koľko energie vám dokáže dodať čokoládové mlieko.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #599: čo sa stane s...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo sa stane s hroznom, keď ho vložíme do mikrovlnej rúry a následne ju zapneme a tiež aj to, aký nový svetový rekord vytvoril Eminem vo svojej novej skladbe "Godzilla".

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #598: v ktorej krajine bolo...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine bolo vynájdené čokoládové mlieko a tiež aj to, koľko stromov chce vysadiť Írsko za následujúcich 40 rokov, aby predišli klimatickým zmenám.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #597: koľko úradných jazykov je...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko úradných jazykov je zapísaných v Bolívií a tiež aj to, čo robia niektoré druhy húseníc, aby sa ubránili pred predátorom.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #596: komu a prečo prenajíma...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, komu a prečo prenajíma svoje väznice Holandsko a tiež aj to, čo sa deje s ľuďmi, ktorí držia väčšiu sumu peňazí v rukách.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #595: v ktorej krajine je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine je legálne jesť mäso zo psov a mačiek a tiež aj to, koľko rôznych plemien mačiek existuje na celom svete.