Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #652: koľko kilogramov odumretej kože...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko kilogramov odumretej kože stratí priemerný človek za rok a tiež aj to, čo majú zakázané väzni v amerických väzniciach.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #651: prečo zabil spolutvorca hry...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo zabil spolutvorca hry tetris svoju rodinu a tiež aj to, prečo bol Patrick z animovaného seriálu SpongeBob hlúpy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #650: ktorá známa osobnosť ako...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá známa osobnosť ako prvá vysvetlila prečo je obloha modrá a tiež aj to, koľko ľudí ročne zabijú padajúce cencúle v Rusku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #649: ktoré známe dvojičky sa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré známe dvojičky sa narodili v piatok trinásteho a tiež aj to, aký nevídaný a dobrosrdečný krok spravil Cristiano Ronaldo v boji proti koronavírusu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #648: ktorý prezident USA bol...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorý prezident USA bol známy ako veľký fajčiar marihuany v jeho dospievajúcich a vysokoškolských rokoch a tiež aj to, koľko rokov trávia ľudia spánkom počas svojho života.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #647: na ktorej planéte chce...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, na ktorej planéte chce NASA spraviť o 10-15 rokov hlbokú sondu a tiež aj to, koľko ľudí sa vykadilo do sprchy. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #646: ktorý prezident USA je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý prezident USA je považovaný za najmenšieho v histórií a tiež aj to, čo je 3. najčastejšou príčinou smrtí v USA.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #645: akú farbu má losos...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, akú farbu má losos chovaný na farme a tiež aj to, koľko fotografií v katalógoch spoločnosti IKEA je naozaj skutočných.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #644: akej ďalšej spoločnosti je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akej ďalšej spoločnosti je Elon Musk spoluzakladateľ a tiež aj to, koľko ľudí zomrelo v období od roku 2011 do 2017 pri robení selfie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #643: koľko percent peňazí skutočne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent peňazí skutočne existuje a tiež aj to, prečo ženské prdy smrdia horšie ako tie mužské.