Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #849: kde sa nachádzajú najbohatšie...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde sa nachádzajú najbohatšie svetové náleziská platiny a tiež aj to, do ktorého roku nášho života sa nám vyvíja náš mozog.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #848: aká vôňa upokojuje nervový...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká vôňa upokojuje nervový systém a pomáha zmierniť nervy a hnev po celom dni a tiež aj to, koľko percent ľudí žijúcich na našej planéte podľa štatistík nepoužíva toaletný papier.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #847: odkiaľ pochádza polovica zlata,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, odkiaľ pochádza polovica zlata, ktorá sa kedy vyťažila na Zemi a tiež aj to, kde sa nachádza opera, ktorá má javisko a polovicu hľadiska v jednej krajine a druhú polovicu hľadiska v druhej krajine.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #846: koľko druhov jedovatých živočíchov...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko druhov jedovatých živočíchov existuje na celom svete a tiež aj to, ktorá automobilka vymyslela trojbodový bezpečnostný pás.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #845: ktoré zviera zabije ročne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré zviera zabije ročne najviac ľudí zo všetkých divo žijúcich zvierat a tiež aj to, koľko percent Američanov si myslí, že spevák Elvis Presley stále žije.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #844: ktorý vták ako jediný...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorý vták ako jediný dokáže lietať aj dozadu a tiež aj to, kto ako prvý spozoroval povzbudivé účinky kávových zŕn.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #843: koľko ton hviezdneho prachu...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko ton hviezdneho prachu dopadne každý rok na našu planétu Zem a tiež aj to, koľko kvetov ruží je potrebných na výrobu jedného gramu ružového oleja.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #842: koľko kávových zŕn je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko kávových zŕn je potrebných na prípravu jednej šálky kávy a tiež aj to, koľko informácií spracuje mozog človeka počas celého života.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #841: ktorý známy bývalý politik...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorý známy bývalý politik sa narodil na dámskom záchode a tiež aj to, ako sa odborne nazýva porucha, pri ktorej človek nie je schopný učiniť akékoľvek rozhodnutie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #840: v ktorej krajine sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine sa každoročne opakuje festival, ktorý trvá päť dní a oslavuje všetkých psov za ich priateľstvo a lojalitu a tiež aj to, koľko tón približne môže vážiť lyžica hmoty z neutrónovej hviezdy.