Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #931: čo spraví samica žirafy...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo spraví samica žirafy pred párením svojmu samcovi a tiež aj to, koľko času zo svojho života strávia muži pozeraním na ženy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #930: ako sa volá chrám,...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako sa volá chrám, ktorý je postavený čisto z jedného miliónu fliaš od piva a tiež aj to, v ktorej krajine je počas lovu zvierat nelegálne šuškať do ucha.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #929: ktorá krajina je najdepresívnejšou...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá krajina je najdepresívnejšou krajinou na svete a tiež aj to, o koľko percent môže dojčenie znížiť riziko Alzheimerovej choroby u matky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #928: ako sa mal pôvodne...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako sa mal pôvodne volať Mickey Mouse a tiež aj to, prečo prišli ruskí športovci v roku 1908 neskôr na olympijské hry.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #927: kde sa nachádza najviac...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde sa nachádza najviac zlata v ľudskom tele a tiež aj to, ako sa nazýva druh ochorenia, kedy jedinec verí, že je vo vzťahu so známou osobnosťou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #926: koľko zemetrasení zasiahne Japonsko...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko zemetrasení zasiahne Japonsko každý rok a tiež aj to, aké látky sa začnú uvoľňovať do tela pri 20 sekundovom objatí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #925: koľko umelých satelitov a...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko umelých satelitov a družíc sa nachádza vo vesmíre a tiež aj to, v ktorej krajine môže gynekológ (muž) vyšetriť ženu jedine pohľadom cez zrkadlo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #924: čo vynašiel americký prezident...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo americký prezident Benjamin Franklin vynašiel v roku 1717 a tiež aj to, z koľkých kráv môže byť zložené mäso v jednom hamburgery z McDonaldu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #923: koľko druhov netopierov na...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko druhov netopierov na celom svete sa živí krvou a tiež aj to, za koľko minút vydá hurikán viac energie ako všetky atómové bomby na svete spolu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #922: kde na svete sa...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde na svete sa nachádza najväčšie púštne územie a tiež aj to, ktorá krajina ponúkla Albertovi Einsteinovi v roku 1952 prezidentstvo.