Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #543: prečo sa sťažoval minister...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo sa sťažoval minister zdravotníctva v Zimbabwe na čínske kondómy a tiež aj to, k čomu môže viesť veľa času stráveného nad domácimi úlohami.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #542: koľko vody strácajú v...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko vody strácajú v zápase hráči NHL počas jedného zápasu a tiež aj to, čo sa v 16. storočí používalo ako forma antikoncepcie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #541: koľko amerických dolárov stál...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko amerických dolárov stál prvý videorekordér a tiež aj to, kedy sa približne vlci skrotili a vyvinuli sa z nich prvé psy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #540: koľkokrát Katalánsko vyhlásilo nezávislosť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľkokrát Katalánsko vyhlásilo nezávislosť od roku 1641 a tiež aj to, čo vie donútiť ľudí, aby trávili dlhší čas a míňali viac peňazí v obchodoch.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #539: koľko vody by sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko vody by sa dalo ušetriť ak by sme splachovali iba raz do dňa a tiež aj to, koľko dni ročne trávi priemerný britský pracovník odpisovaním na pracovné emaily.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #538: kedy a kde boli...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy a kde boli prvýkrát predstavené čajové vrecúška a tiež aj to, koľko snov sa sníva počas spánku priemernému človeku ročne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #537: koľko percent zo všetkých...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko percent zo všetkých študentov vedy a techniky v Iráne sú ženy a tiež aj to, ako žaby prijímajú vodu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #536: kto je najvyšším človekom...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kto je najvyšším človekom na zemi a aký je vysoký a tiež aj to, akú nezvyčajnú žiadosť mala Elizabeth Taylor.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #535: koľko kalórií spálime pri...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko kalórií spálime pri minútovom bozkávaní a tiež aj to, kde sa mozgy opíc konzumujú ako pochúťka.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #534: čo sa deje s...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo sa deje s kvetmi, keď stúpajú globálne teploty a tiež aj to, čo zaujímavé musela zrušiť IKEA v Holandsku kvôli dopravným zápcham.