Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #763: ako sa volá kvet,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako sa volá kvet, ktorý vonia úplne podobne ako čokoláda a tiež aj to, koľko Američanov nedokáže prejsť základným testom finančnej gramotnosti.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #762: ktorý bod je najodľahlejšou...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý bod je najodľahlejšou polohou na Zemi a tiež aj to, o čom sa zvyčajne rozpráva až 80% času počas skupinovej konverzácie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #761: aká je šanca, že...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká je šanca, že vraha, ktorý niekoho zavraždil v USA nenájdu a tiež aj to, akí sú ľudia, ktorí radi konzumujú pikantné jedlá.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #760: kto tvoril prvú políciu...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kto tvoril prvú políciu v Austrálií a tiež aj to, čo sa môže vo vás zlepšiť, keď máte okolo seba sarkastického kamaráta.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #759: koľko Američanov verí, že...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko Američanov verí, že pristátie na Mesiaci v roku 1969 bol podvod a tiež aj to, aké krstné meno má Will Smith.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #758: koľko percent Američanov vie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent Američanov vie jazdiť na aute s manuálnou prevodovkou a tiež aj to, o koľko rokov môže osamelosť skrátiť ľuďom ich životnosť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #757: čo robia samce lamy,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo robia samce lamy, aby sa počas párenia zbavili svojich konkurentov a tiež aj to, koľko litrov vody na deň dokážeme ušetriť, keď počas umývania zubov vypneme kohútik.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #756: ako vyzerali krokodíly 100...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako vyzerali krokodíly 100 miliónov rokov dozadu a tiež aj to, kedy dala spoločnosť Apple do predaja prvý iPhone.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #755: koľko Američanov v priemere...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko Američanov v priemere za jeden rok dostane infarkt pri pohlavnom styku a tiež aj to, koľko skladačiek Lega sa predá každú sekundu počas vianočnej sezóny.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #754: ktorá spoločnosť vyrobila najľahší...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,ktorá spoločnosť vyrobila najľahší materiál na svete a tiež aj to, ako sa volá Rubikova kocka určená pre nevidiacich ľudí.