Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #911: ktorý vták ako jediný...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý vták ako jediný dokáže vidieť modrú farbu a tiež aj to, akou piesňou je vítaný Nový rok v takmer každej anglicky hovoriacej krajine na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #910: koľko percent zo všetkých...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko percent zo všetkých obyvateľov žije na severnej pologuli a tiež aj to, o koľko percent sa zvýši počet baktérii v uchu, ak máte nasadené slúchadla.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #909: aký vysoký je najvyšší...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aký vysoký je najvyšší most sveta Millau Viaduct, ktorý sa nachádza vo Francúzsku a tiež aj to, koľko percent všetkých žien predstieralo za život aspoň raz orgazmus.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #908: v ktorej krajine žiaci...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine žiaci základných škôl nedostávajú známky a tiež aj to, prečo si v staroveku neznámi ľudia podávali ruky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #907: ktoré dva živočíšne druhy...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktoré dva živočíšne druhy robia sex pre potešenie a tiež aj to, koľko dolárov zaplatila spoločnosť Warner Communications za práva na pieseň Happy Birthday.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #906: koľko percent príjmov ruskej...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent príjmov ruskej vlády je z predaja vodky a tiež aj to, koľko percent zo všetkých úmrtí na svete je spôsobených rakovinou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #905: ktorý orgán ľudského tela...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý orgán ľudského tela vôbec nezmení svoju veľkosť a tiež aj to, koľko percent taxikárov v New York City sú imigranti.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #904: ako sa nazýva strach...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako sa nazýva strach z jabĺk a tiež aj to, kde brigádovala po skončení školy, členka kráľovskej rodiny, princezná Diana.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #903: ktorý sval je najrýchlejším...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý sval je najrýchlejším svalom v tele a tiež aj to, koľko zlatých medailí z olympiády má americký plavec Michael Phelps.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #902: v ktorom roku bola...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom roku bola prvá oslava Silvestra v New Yorku na Times Square a tiež aj to, v ktorom štáte USA je zakázané požičiavať susedovi vysávač.