Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #687: v ktorej krajne sú...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajne sú zakázané modré rifle, pretože sú znakom amerického imperializmu a tiež aj to, ako dlho prežijú spermie v ženskej vagíne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #686: koľko percent Vietnamcov má...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent Vietnamcov má priezvisko Nguyen a tiež aj to, koľkokrát za jeden týždeň sa vykadia leňochody.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #685: koľko minút spánku môže...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko minút spánku môže zlepšiť bdelosť až na 10 hodín a tiež aj to, koľko trvalo najdlhšie močenie na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #684: koľko stroskotaných lodi sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko stroskotaných lodi sa nachádza na dne všetkých oceánov a tiež aj to, koľko minút trvá vášmu mozgu, kým zareaguje na alkohol, ktorý ste vypili.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #683: akému zvieraťu sú ľudia...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akému zvieraťu sú ľudia genetickí totožní na 80 percent a tiež aj to, koľko stromov je potrebných na tvorbu kyslíka pre jedného človeka na jeden rok.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #682: koľko percent všetkých druhov,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko percent všetkých druhov, ktoré existovali na našej Zemi už vyhynulo a tiež aj to, koľko blízkych priateľov stratíte, ak sa zamilujete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #681: aké sny môže spôsobiť...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké sny môže spôsobiť spanie na bruchu a tiež aj to, pri koľkých stupňoch Celzia sa udržiavajú loptičky na Wimbledone.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #680: koľkokrát stačí sa napiť...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľkokrát stačí sa napiť gepardovi za 3 alebo 4 dni a tiež aj to, koľko percent Američanov považuje sarkazmus za dôležitú vec vo vzťahoch.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #679: aká veľká je malá...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká veľká je malá chobotnica pri svojom narodení a tiež aj to, kedy boli prvýkrát vyrobené modré džínsy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #678: kde boli prvýkrát vyrobené...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde boli prvýkrát vyrobené trblietky a tiež aj to, ktoré mesto bolo vyhlásené za najnavštevovanejšie už štyri roky po sebe.