Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #714: koľko fliaš whisky vypili...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko fliaš whisky vypili ľudia starší ako 15 rokov v priemere za jeden rok a aj to, z akého dôvodu dostal Jamie Foxx rolu vo filme "Divoký Django".

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #713: ktorý materiál je najdrahší...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý materiál je najdrahší na svete a koľko by ste zaplatili za jeden gram tohto materiálu a tiež aj to, prečo Steve Jobs pomenoval svoju spoločnosť práve názvom "Apple".

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #712: koľko percent milionárov sa...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko percent milionárov sa považuje za nebohatých a tiež aj to, koľko percent Talianov je alergických na paradajky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #711: s koľkými obavami sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, s koľkými obavami sa rodia ľudia a tiež aj to, koľkokrát denne v priemere myslia dospelí ľudia na sex podľa štúdie z roku 2019.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #710: koľko vajec kúpi spoločnosť...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko vajec kúpi spoločnosť McDonalds za jeden rok v USA a tiež aj to, koľko trvalo vynálezcovi rubikovej kocky, kým ju poskladal a následne predstavil celému svetu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #709: v ktorom štáte sa...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, v ktorom štáte sa otvorilo väzenie pre medveďov, ktorí sú vinní za obťažovanie a tiež aj to, ako sa volá túžba, keď chcete celý deň len ležať v posteli.  

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #708: koľko percent z celej...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent z celej svetovej populácie má prirodzené blond vlasy a tiež aj to, koľko hodín denne strávi panda iba jedením bambusu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #707: ktorí ľudia sú oveľa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorí ľudia sú oveľa viac náchylnejší k úzkosti a tiež aj to, do kedy bol orálny sex v Kanade nezákonný.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #706: ako sa dorozumievajú kone...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,ako sa dorozumievajú kone medzi sebou a tiež aj to, o koľko percent sa zníži riziko rozvodu, ak si za svojo partnera vezmete vášho najlepšieho priateľa.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #705: aké miesta a receptory...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké miesta a receptory v mozgu aktivuje hudba, ktorú počúvate a tiež aj to, kde bol vyrobený a koľko meral najdlhší hotdog na svete.