Máte radi Pirátov Karibiku alebo chceli by ste okúsiť podobné dobrodružstvo ako oni? Máte na to skvelú príležitosť. Prežite jedinečný čas na skutočnej pirátskej lodi, ktorá kotví na rieke Mississippi. Je dlhá 65 metrov a nachádzajú sa tam dve lôžka. Nuž a samozrejme, že si ju môžete aj prenajať a to za naozaj prijateľnú cenu. 

, Zažite dobrodružstvo na jedinečnej pirátskej lodi, ktorá vás prenesie do tématického prostredia

Viete tak urobiť na stránke Airbnb. Loď nájdete len pár minút od Medzinárodného letiska Paul. Ak hľadáte trochu dobrodružstva, vyhľadajte skrytý poklad na mape v antickom štýle vymaľovanej na strope lode alebo si jednoducho prenajmite niektoré paddleboardy či kajaky. Loď má tiež moderné vymoženosti, ako je centrálna klimatizácia, WiFi a DVD prehrávač. Hostia lode tvrdia, že je vynikajúca na akékoľvek udalosti, a to od narodeninových osláv až po prežitie vašich detských snov. Nájdete tam dokonca aj kostýmy, ktoré vám pomôžu zabaviť sa v štýle karnevalu.

“Bola to taká úžasná noc pre môjho manžela a jeho priateľov! V podstate išlo o to, že si chcel pripomenúť svoje obľúbené pirátske narodeniny z detských čias,” napísala Christine, manželka šťastného návštevníka lode. “Myslím, že loď posunula všetko na ďalšiu úroveň a bolo to úplne nad rámec toho, v čo sme dúfali!” Shawn, ktorý si vychutnal tento zážitok ešte v septembri 2018 povedal, že akonáhle sa dostanete na loď, už nebudete chcieť odísť. “Je to jeden skvelý zážitok, skutočne niečo ohromné! Hostitelia venovali pozornosť každému detailu a pirátska výzdoba je vynikajúca! Sú tam kostýmy, rekvizity a všetko, čo si viete predstaviť a dostane vás do pirátskej nálady.”

, Zažite dobrodružstvo na jedinečnej pirátskej lodi, ktorá vás prenesie do tématického prostredia

Zarezervujte si pobyt na tejto skvelej pirátskej lodi na stránke Airbnb.com už od 300 dolárov za noc. Vzhľadom na lokalitu a všetko to, čo vám loď ponúka, je to veľmi prijateľná cena.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.