Bertram mal veľmi ťažký štart do života a už ako 5-mesačného ho opustili. Šteniatko bolo podľa vtedajších majiteľov príliš veľké na to, aby ho mohli predať. Kathy Grayson však jedného dňa uvidela jeho fotografie na internete a rozhodla sa, že mu jednoducho musí pomôcť. Nedokázala šteniatku odolať a odvtedy sú spolu.

Tvrdí, že ju svojim výzorom oslovilo okamžite. „Keď som zbadala jeho tri malé fotografie, okamžite som vedela, že je to láska. Jeho malá tvárička, obrovské labky a oči smerujúce každým smerom, všetko z toho ma zaujalo. Keď bol šteniatkom, bol sivej farby a nie hnedej ako dnes. Výraz tváre ma okamžite presvedčil a vedela som, že je to ten pravý pes pre mňa,“ povedala majiteľka. Bertram žil v útulku v Oklahome a nová majiteľka si ho vzala k sebe domov do New Yorku.

Psík vyzerá ako taký malý medveď, na čom sa zhodli aj jeho fanúšikovia. Kathy mu zriadila účet na Instagrame, kde zdieľa jeho každodenný život. Sledovať jeho fotografie i život je ešte zaujímavejšie ako kohokoľvek iného. Poďme sa na nich pozrieť!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.