Hrdinovia nechodia len v kostýmoch, ale pohybujú sa medzi bežnými ľuďmi. Jeden taký zachránil dieťa, ktoré padlo na koľajnice a takmer ho zrazil vlak. Situácia bola mimoriadne nebezpečná, no tento muž neváhal a ihneď konal.

Foto od youtube

Celý tento incident sa odohral na stanici Vangani v Bombaji. Keď malý chlapec prechádzal po stanici, potkol sa a padol na trať. Z diaľky bolo vidieť prichádzajúci vlak, ktorý sa blížil pomerne veľkou rýchlosťou. Našťastie pracovník železnice Mayur Shelkhe si to všimol a okamžite sa za chlapcom rozbehol z druhého konca stanice.

A pribehol k nemu naozaj na poslednú chvíľu, pričom tento incident až desivo pripomína zábery z akčného filmu. Video z celej situácie okamžite obletelo celý svet a Mayura ľudia začali označovať za hrdinu. Nielenže zachránil chlapca, ale pri tomto čine ohrozoval aj vlastný život.

Hovorca železnice sa vyjadril k hrdinstvu zamestnanca takto: „Vynikajúca práca vykonaná zamestnancom Mayurom Shelkheom na železnici Vangani, ktorý zachránil život dieťaťu, ktoré prechádzalo po nástupišti 2 a nešťastne padlo na koľaje“. Pridal sa aj minister železníc, ktorý dodal, že je veľmi hrdý na tohto zamestnanca železnice.

Viac vo videu:

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.