Naposledy, keď sme písali o Marii Nordø Jørstade, čakala trojičky. Fotografie a videá z jej obrovského brucha, ktoré zdieľala na Instagrame, sa veľmi rýchlo rozšírili po internete a získala si mnoho fanúšikov. V septembri porodila tri krásne deti, ktoré dostali mená Iben, Filip a Agnes a naďalej opisuje svoj život s nimi na sociálnych sieťach.

Foto od boredpanda

„Začalo to tým, že som chcela zdokumentovať našu cestu od úplného začiatku pre svoju rodinu a priateľov. A to nie len kvôli tomu, že žijem v inej krajine, ale aj preto, že trojičky sú veľmi vzácna vec. Myslela som si, že ľuďom by sa to mohlo páčiť,“ uviedla Maria. Po pôrode sa zverila so svojimi pocitmi so všetkými. Napísala, že pôrod bol veľmi ťažký, no išlo to relatívne dobre. Avšak po mesiaci nastala zmena. „Teraz mám naozaj zvláštne vyzerajúce visiace brucho, ktoré je stále dosť ťažké. Keďže moje brucho bolo také roztiahnuté, tak všetko trvá dlhšie ako obvykle.“

Takto vyzerala po pôrode:

Foto od boredpanda

Mala aj nejaké zdravotné komplikácie, avšak sľubuje, že sa čím skôr dostane do formy. Táto žena informuje svojich sledovateľov o všetkom a ľudia si ju veľmi obľúbili. Ako sama tvrdí, vôbec nie je ľahké vychovávať tri deti naraz, no jej rodina je veľmi šťastná.

„Ešte stále mám nejaké problémy s držaním tela, dýchaním a bolia ma svaly z toľkého kŕmenia detí.“

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.