Majiteľke domu, ktorá objavila tvár bábiky v stene suterénu bolo odporúčané, aby sa okamžite vysťahovala. Príbeh ženy zverejnila na Twitteri jej sestra, ktorá ako dôkaz zdieľala niekoľko fotografií strašidelnej „dekoratívnej“ zamurovanej bábiky. V popise fotografii stálo: „Moja sestra sa presťahovala do nového domu a v pivničnej stene našla toto“. Zvláštny prípad, no ukázalo sa, že nie jediný.

Tento tweet pochopiteľne zarezonoval medzi používateľmi internetu a vyslúžil si viac ako pol milióna likeov i množstvo komentárov. Jedna z komentujúcich sa snažila objasniť ľuďom o čo ide a napísala toto: „To sú takzvané pivničné deti. Na konci 60. a začiatkom 70. rokov bol trend v New Yorku aj v Kalifornii vkladať časti bábik do stien domu, vrátane suterénov. Niekedy boli v nich ukryté aj predmety ako výstrižky z novín a zriedka dokonca hotovosť.“ Iní sa zas podelili o svoje podobne zvláštne nálezy bábik v stene.


Zdroj

Foto: Twitter

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.