Táto žena prekvapila v polovici letu všetkých cestujúcich potom, čo začala rodiť. Najviac prekvapená bola však ona sama, pretože podľa vlastných slov ani netušila, že je tehotná. Lavinia Mounga z Utahu letela so svojou rodinou na dovolenku, keď začala mať počas letu kontrakcie.

Foto od TikTok

Našťastie bolo na palube dostatok zdravotníkov a žene s pôrodom pomohli. Lavinia priviedla na svet zdravého chlapčeka. Lani Bamfield, zdravotná sestra, ktorá pomáhala s pôrodom sa vyjadrila na Facebooku takto: „Ak by niekto chcel vedieť ako prebieha naša cesta na Hawai, tak takto. Priviedli sme na svet dieťa v 27. týždni priamo nad oceánom. Spolu s ďalšími sestrami a lekárom sme to stihli za tri hodiny. Boh bol určite s nami“.

Chlapček dostal extrémne dlhé meno Raymond Kaimana Wade Kobe Lavaki Mounga a narodil sa predčasne v 27. týždni tehotenstva ako už bolo spomenuté. Po pristátí smeroval rovno do nemocnice, kde sa oňho postarajú, kým nebude dosť silný. Zvláštne na tom celom je však najmä to, že o tehotenstve tejto ženy netušil ani jej partner.

Partner Ethan sa nechal počuť, že to bol obrovský šok, keď mu Lavina zavolala s tým, že je tehotná. Údajne ani on a ani ona o tom ani len netušili. Dodal však, že je šťastný a zo syna má úprimnú radosť. Teraz Lavina už len počká, kým bude môcť odletieť späť do Utahu.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.