Život sa s nami niekedy nemazná a hovoriť by o tom vedela  aj Megan Sullivan, ktorá zažila nečakanú nádielku rán ale aj napriek tomu sa rozhodla nestratiť sa v depresiách a splniť si to, čo vždy chcela . O svoj príbeh sa podelila na komunitnej stránke boredpanda.com

Nahlad

Megan pri svojom výstupe spadla z približne 15 metrovej výšky a len o týžden na to ju zrazilo auto počas bicyklovania. Poviete si, že to by na mladú kočku aj stačilo a nech si to nešťastie trochu oddýchne a nechá ju nech sa pozviecha. Bohužiaľ takto osud nefunguje. Počas bežnej prehliadky v nemocnici Megan diagnostikovali rakovinu kože.

12

Rodina aj priatelia jej najskôr odporúčali veľkú bublinu v ktorej by Megan prežila svoj život. Avšak keď si uvedomila aký reálny dopad na jej život by to malo, rozhodla sa nechať to tak . Uvedomila si totiž, že dôležitá je jediná vec a tou je, že prežila. Namiesto depresií  išla cestovať a za 13 dní toho stihla naozaj veľa.

345

 

“  V mojom živote prišli tie najlepšie životné lekcie v čase tragédie a strát . Zo straty sa vytvoril priestor pre radikálnu zmenu vďaka ktorej som mohla zažiť niečo nové „

6

“ Jediná vec, ktorá ma brzdila od toho aby som si splnila všetko, čo som v živote chcela som bola ja“

7

Megan s cestovaním seknúť rozhodne nemieni . Pozrite si úžasné video, ktoré natočila

 

zdroj

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.