Brazílčanka prechádzala večer okolo miestneho betlehemu a hneď si všimla, že tam niečo nesedí. V jasliach ležal nečakaný nocľažník. Išlo o malé šteniatko, ktoré si vybralo práve toto miesto na zdriemnutie. Nádia Rosângella si povedala, že musí túto chvíľu zachytiť a podeliť sa s ňou s ostatnými ľuďmi. A malo to veľký úspech.

V jednom rozhovore povedala toto: „Bola som mimoriadne prekvapená. Bolo to také nádherné. Tak čistá a milá scéna.“ Neskôr sa vyjadrila, že šteňa niekto s najvyššou pravdepodobnosťou bohužiaľ opustil a aj preto si našlo takéto dočasné útočisko. Šteniatka jej bolo ľúto a rozhodla sa mu pomôcť. Zvieratko si bohužiaľ nemohla vziať k sebe domov, no príbeh zdieľala aj s nádejou, že sa nájde niekto, kto sa ho ujme.

A podarilo sa! Tohto rozkošného štvornohého tvora si vzala domov nová majiteľka. Ide o fenku, ktorá sa už teší z nového domova, čo ženu mimoriadne potešilo. „Cítim sa šťastná a pokojná, keď viem, že bude mať nový milujúci domov a najmä, že je v bezpečí,“ povedala nálezkyňa malej fenky. Dodala, že miluje zvieratá a každému praje len to najlepšie.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.