Žena, ktorá sa narodila s 20 palcami na nohách a 12 prstami na rukách hovorí, že sa stala spoločenskou vyvrheľkyňou a jej susedia veria, že je čarodejnica. 63-ročná Kumar Nayak sa narodila so zriedkavým stavom nazývaným polydaktylácia, ktorý spôsobuje, že ľudia majú väčší ako priemerný počet prstov na rukách alebo nohách.

Foto od youtube

Táto žena žije v indickej Ganjame a nemá peniaze na to, aby si mohla zaplatiť lekársky zákrok. Preto tvrdí, že nemá na výber a musí žiť celý život tak, ako sa narodila. Život jej však znepríjemňuje aj okolie a najmä jej susedia, ktorí tvrdia, že je čarodejnica. „Narodila som sa s touto chybou a nemohla som ju liečiť, pretože pochádzam z veľmi chudobnej rodiny. Mám už 63 rokov a žijem s tým už celý život. Moje okolie verí, že som čarodejnica, preto sa odo mňa držia ďalej,“ povedala žena.

Foto od youtube

Aj preto sa stiahla do úzadia a väčšinu času trávi doma. Dodala však, že sú aj takí, ktorým jej stav nevadí a vnímajú ju rovnako ako zdravého človeka. Jeden pán sa jej zastal a k danej téme sa vyjadril takto: „Viem, že má zdravotný problém a nemá to nič spoločné s tým, čo si ostatní myslia. Je mi veľmi ľúto, že si ani nemôže dovoliť liečiť sa.“ Nuž, mnoho ľudí v takýchto krajinách ešte stále má zmýšľanie, ktoré sa ako keby zaseklo niekde v minulosti. Zároveň veria v nadprirodzené javy a to tejto žene nepomáha, práve naopak.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.