Mamu troch deti obvinili zo zanedbávania svojej dcéry. Tá však tvrdí, že vtedy údajne deväťročná Natalia bola v skutočnosti 22-ročná sociopatka, ktorá sa ju niekoľkokrát pokúšala zabiť. 45-ročná Kristine je preto presvedčená, že obeťou je jej celá rodina a nie Natalia. Tento príbeh by pokojne mohol slúžiť ako námet na film.

Kristine Barnettová, ktorá v skutočnosti napísala knihy o rodičovstve a jej vtedajší manžel Michael si adoptovali Natáliu narodenú v Spojenom kráľovstve v máji 2010. Polícia ich teraz obviňuje z toho, že ju v roku 2013 nechali v byte v Lafayette samú a asi o týždeň neskôr utiekli do Kanady. Kristine sa k danej téme vyjadrila takto: „Kreslila obrázky, na ktorých znázornila to, že chce zabiť rodinných príslušníkov a zakopať na záhrade. Videla som ju, ako do mojej kávy vkladá chemikálie aj bielidlo a keď som sa jej spýtala čo to robí, ona mi na to povedala, že sa ma snaží otráviť.“ Natalia je podľa nej dospelá žena, pretože nikdy nevyrástla ani o jeden centimeter a mala dospelý chrup. Lekári navyše potvrdili, že trpí vážnym psychickým ochorením, ktoré sa dá diagnostikovať iba u dospelých ľudí. „Vždy robila veci, ktoré malé dieťa nedokáže.“

Kristine povedala, že Natáliu prijala z adopčnej kliniky a vždy ju považovala za riadneho člena rodiny. Nikdy netlačili na úrady, prečo existuje o dievčine toľko málo dokumentácie. Postupne si však začali všímať, že niečo naozaj nie je v poriadku. „Keď som ju kúpala, všimla som si, že má ochlpenie. Bola som šokovaná. Údajne má 6 rokov, no toľko určite nemala.“ Rodičia začali mať podozrenie. Potom, čo ich lekár vykonal testy sa ukázalo, že Natalia mala najmenej 14 rokov. Duševné zdravie Natálie sa zhoršilo do tej miery, že bola umiestnená do psychiatrickej liečebne. Tam sa údajne priznala, že je staršia a tiež opísala bez akéhokoľvek náznaku výčitiek svedomia pokus o zabitie členov rodiny, ktorá ju medzi seba prijala. Došlo to napokon do takého štádia, že sudkyňa opravila jej rok narodenia na 1989. Začali ju oficiálne vnímať ako dospelú osobu. Tam sa problém v roku 2013 neskončil.

Rodina sa presťahovala do Kanady bez Natalie a tá sa znova začala chovať ako dieťa. Sudca nariadil len nedávno nové vypočutie týkajúce sa jej veku. Rodinu Barnetti tak znovu obvinili, no tí sa odmietajú vzdať, pretože Natália je, nielen podľa ich názoru, dospelá osoba a vždy aj bola. „Celý čas spolupracujem. Celú dobu som úprimná. Štát Indiana ma obviňuje z trestných činov proti dieťaťu aj napriek tomu, že viackrát určil, že Natalia je skutočne dospelá osoba,“ povedala Kristine.

 

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

8 KOMENTÁRE

  1. Bola umiestnená do psychiatrickej liečebni… Vraciam z týchto vašich článkov. Vraciam z tých odporných doslovných prekladov a ešte viac vraciam z tej odpornej gramatiky.

  2. Tento článok tu už v histórii zaujímavosi bol. je úplne nevhodné ho dávať ako prvý v poradí a NAJMA keď nie je pre stánku nový. Škoda, stránka byvala
    a bola zaujímavá. Bohužiaľ opakovanie a nevhodné články ako tento znižujú interest k jej čítaniu 😞 škoda velka

  3. Ako, mne sa tento clanok pacil. Stacilo by to len napisat v inom uhle pohladu-myslim takeho viac vedeckeho (aby to odpovedalo obsahu stranky). Tiez by ma zaujimalo, co sa stalo potom. Clanok by mal byt podla mna dlhsi a obsahovat viacej faktov. Neviem, ci poznate portal „Interez“, no paci sa mi na nom ton clankov o zaujimavych historickych udalosti a osobnosti. Clanky tam su dlhsie-rozdelene do „Kapitol“. V clanku tam je zapisana aj cela historia danej osoby. Keby ste tento clanok urobili dlhsi, bolo by to super. Osobne nerozumiem nenávistným recenziam na tento clanok. Bola to len JEDNA drobna chyba v texte. A z toho sa tu medzi komentarmi strhol vacsi povyk. Kazdy clovek niekedy robi chyby. To je predsa uplne normalne. To, ze ste uz tento clanok uverejnili davnejsie- bolo by lepsie, keby ste tento clanok sice uverejnili s povodnymi informaciami, no plus by ste dodali aj nejake dalsie. Bolo by to ako pribeh na pokracovanie. Pribeh bol inak velmi zaujimavy a urcite by si zasluzil viac pozornisti a pozitivnejsie naladenych recenzii.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.