Jessica Roberts z Wellingtonu si zaobstarala v garážovom výpredaji srdiečko za jeden dolár. Až po 5 rokoch však zistila, že toto pekné srdce nie je také, aké si predstavovala. Zistila, že v jeho vnútri sa nachádza niekoho popol a ide tak o urnu. Bola šokovaná z toho, že cudzí popol skončil u nej a rozhodla sa vypátrať majiteľov.

Chcela totiž čo najrýchlejšie vrátiť predmet tomu, komu naozaj patrí. Celú tú dobu si totiž Jessica myslela, že ide o ťažítko. „Minulý týždeň som si prezerala Amazon a náhodne som natrafila na rovnaké srdce, aké mám aj ja. Keď som na to klikla, tak som zistila, že ide o urnu. Myslela som si, že vnútri tej mojej určite nebude nikoho popol. Nechala som to ten večer tak a cez noc som nemohla zaspať, pretože som nad tým rozmýšľala,“ povedala žena.

Nasledujúce ráno už však Jessica nevydržala a urnu otvorila. Nuž a keď videla, že pozostatky cudzieho človeka tam skutočne sú, rozhodla sa vypátrať majiteľa. „Srdiečko som hneď odfotografovala a zdieľala na sociálnej sieti s nádejou, že sa to dostane k majiteľovi. V priebehu niekoľkých hodín zdieľalo môj príspevok množstvo ľudí až sa mi napokon ozvali miestne noviny. Chceli, aby som vyrozprávali príbeh a oni mi pomôžu nájsť majiteľa. Už nasledujúce ráno ma kontaktoval manžel ženy, ktorá urnu stratila,“ dodala Jessica.

Urna napokon naozaj patrila žene, ktorej manžel volal a išlo o pozostatky jej otca. Urnu stratila pred rokmi, keď ešte žila s násilným mužom, ktorého keď opustila, tak on jej nechcel vrátiť jej veci. Celé tie roky bola teda u Jessicy, ktorú kontaktoval manžel spomínanej ženy a urobil to tak, aby jeho manželka o tom nevedela. Urnu manželke podaruje ako darček a tá bude mať z toho určite obrovskú radosť.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.