Keď bola v puberte, začali jej rásť nadbytočné chlpy na tvári. Rozhodla sa však, že s tým nebude bojovať a nechá to tak ako to je. Tvrdí, že brada je jej dôležitou súčasťou a znakom, ktorý ju odlišuje. Negatívne komentáre sa snaží nevšímať.

Klyde Warren má dnes už 27 rokov, no tvrdí, že keď jej ako 15-ročnej začali na tvári rásť chlpy, hneď vedela, že sa ich nechce zbaviť. „Začalo to v škole. Mala som hrubšie chlpy ako sú na dievča bežné, no hneď som si povedala, že to nechám tak. Mojej mame sa to nepáčilo a povedala mi, aby som s tým niečo robila, no ja som sa rozhodla inak,“ povedala Klyde.

Brada tejto Američanke nevadí a dodala, že sa snaží pracovať na vlastnom sebavedomí. Podľa nej je úplne normálne byť trochu iná. „Vesmír chcel, aby to tak bolo, takže ja mu budem dôverovať,“ dodala. Spisovateľka na voľnej nohe však priznala, že brada má veľký vplyv na jej milostný život.

Aj keď kvôli svojmu výzoru dostala veľa nepekných komentárov, snaží sa s nimi vysporiadať a nepripúšťa si ich k telu. Klyde však povedala, že jej posledný priateľ to úplne chápal a údajne mu jej brada nevadila, dokonca sa mu vraj páčila.

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.