Alessandra z Ligúrie, krásneho regiónu v Taliansku, obetovala vlastný Instagram svojmu kocúrovi a bola to veľmi múdra voľba. Grisu je rozkošný a mimoriadne fotogenický kocúrik, na koho fotografie je absolútna radosť pozerať. Niet divu, že tento účet sleduje už takmer 64 tisíc ľudí. Žena dokumentuje svojho domáceho miláčika naozaj všade, kde spolu idú. Zachytáva ho pri rôznych aktivitách tak, aby čo najlepšie zachytila jeho hravú osobnosť.

Podľa Medzinárodnej asociácie mačiek (TICA) je plemeno zvané „Kurilian Bobtail“ silné, ktoré je vhodné aj do divočiny. Ale napriek ich vzhľadu sú to zvieratká priateľské a milé.Charakter Kurilian Bobtail je nezávislý, vysoko inteligentný, múdry, zvedavý, spoločenský, hravý, ľahko sa dajú vycvičiť, nie sú agresívne a sú veľmi jemné. V neposlednom rade sú oddané svojim majiteľom.“ Je tiež pravdou, že sa dokážu veľmi dobre prispôsobiť ostatným mačkám, deťom, psom a tiež iným domácim miláčikom. Pri pohľade na fotografie uvidíte, že sú to taktiež krásne stvorenia.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.