Takéto príbehy prináša len sám život. Niekedy sa však budete sami seba pýtať či ide len o vtip, alebo je to realita. Dnes vám ukážeme, čo všetko dokáže spôsobiť jeden, pre niekoho obyčajný, pre iného neobyčajný pavúk. Ľudí totiž možno rozdeliť do niekoľkých skupín, jedni sa týchto malých chlpatých tvorov stránia, niektorí z nich strach nemajú, no iní sa boja tak, že to môže dopadnúť aj menšou či väčšou tragédiou.

spider fotografia
Foto od rjmyint Ilustračné

Našťastie, v tomto prípade nedošlo k strate ľudského života, no veľa k tomu ani nechýbalo. A predsa došlo k nemalej ujme na majetku, čo tiež nie je pre majiteľku nič príjemné. Neznáma žena bola na ceste so svojim vozidlom, keď sa k jej notebooku dostal pavúk. A čo urobila? Vyskočila z idúceho vozidla, pričom sledovala, ako sa prevracia až napokon skončilo v rieke. Všetko sa to udialo v meste Kingston, ktoré sa nachádza v Gruzínsku.

Dodávka sa následne držala na hladine pár sekúnd, no pomaly, ale isto sa celá ponorila. Príslušníci záchrannej služby sa ju síce pokúšali ihneď nájsť, no zatiaľ bez úspechu. Poisťovňa, s ktorou má žena vytvorenú poistku, vyplatí peniaze potápačskému tímu, ktorému sa toto vozidlo podarí nájsť a vytiahnuť ho z rieky.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.