Ľudská hlúposť niekedy nepozná hranice. Dôkazom je aj čin tejto ženy, ktorá z nepochopiteľných dôvodov ohrozila seba a taktiež pracovníkov zoo. V newyorskej zoologickej záhrade Bronx totiž skočila do ohrady priamo k levovi. 

Urobiť také niečo by vám nemalo napadnúť nikdy a za žiadnych okolností. Či už sa nachádzate v zoo, v národnom parku alebo kdekoľvek inde. Možno sa vám zdajú aj divoké zvieratá, ako levy, v takých priestoroch poslušné, no sú to nevyspytateľné tvory a určite sa s nimi nechcete zahrávať. Ich inštinkty sú veľmi silné a vy sa častokrát ani nenazdáte a môžete byť na pokraji života. Tejto žene zrejme chýba pud sebazáchovy, keďže urobila toto nerozvážne rozhodnutie. A čo viac, samotná aktérka zverejnila toto video na svojom Instagrame. Zrejme sa tým chcela pochváliť.

Žena vo videu neustále máva na leva, dokonca akoby tancovala, prihovára sa mu a ten ju z tesnej blízkosti pozoruje. K videu pridala tento popis: “Naozaj nemám strach z ničoho, čo dýcha.” Ani si možno neuvedomuje, aké mala v skutočnosti šťastie. Lev našťastie urobil len pár krokov k nej a po celý čas na ňu potom už len hľadel. Podľa CNN tento lev nikoho nezranil. Detektívka NYPD Sophia Mason následne povedala, že nedošlo k zatknutiu a polícia bola o incidente informovaná až o tri dni po tom, ako sa to stalo.

Spolu s týmto videom zverejnili zábery z jej vyčíňania aj ďalší okolostojaci ľudia. Podľa Washington Post nie je jasné, ako žena nakoniec opustila daný priestor. Zoo Bronx má však pomerne nízke bariéry, a tak je zoologická záhrada pomerne znepokojená tým, že v budúcnosti môže prísť k viacerým a rovnako nebezpečným incidentom. “Boli zavedené určité bariéry a pravidlá, ktoré chránia návštevníkov, personál aj zvieratá. Máme politiku založenú na nulovej tolerancie v prípade porušenia pravidiel a bariér. Tento čin bol vážnym porušením a nezákonným priestupkom, ktorý mohol mať za následok vážne zranenie alebo smrť,” uviedla vo svojom vyhlásení zoologická záhrada.

Pozrite si video:

 

Zdroj

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť