Nuž, aj takéto prípady sa stávajú. Človek by si povedal, že to snáď nemôže byť pravda, no naozaj sa takýto príbeh stal. Žena, ktorá randila s partnerom 8 rokov a keď ani po tomto čase neprichádzal prsteň, rozhodla sa pre radikálny krok. A to taký, že svojho priateľa za jeho nečinnosť zažalovala.

Foto od Pixabay, Ilustračné

Gertrude Ngoma tvorí pár s Herbertom Salalikim, pričom sa vyjadrila, že Herbert jej sľúbil, že si ju vezme. Avšak, zrejme sa žene zdalo, že čaká už príliš dlho, a tak sa rozhodla popohnať ho pred súd s tým, aby jej prezradil aké má s ňou plány do budúcna. 28-ročná žena pred zambijským súdom uviedla, že má pocit, že jej priateľ ich vzťah neberie vážne. „Nikdy náš vzťah nebral vážne a to je dôvod, prečo som ho priviedla až pred súd. Zaslúžim si poznať moju budúcnosť,“ povedala Gertrude.

Chlapík sa pred súdom vyjadril, že jeho priateľka mu nikdy nevenovala takú pozornosť, akú by si zaslúžil a aj preto sa neodhodlal ku kroku, ktorý si žena vyžadovala. Pár aj napriek tomu spolu vychováva jedno dieťa. Avšak, keďže nie sú manželia a ide o takúto kauzu, tak pochopiteľne súd toho veľa nezmôže. Sudca preto rozhodol, aby sa obaja dohodli mimosúdnou cestou a tým tento prípad pred súdou definitívne uzavrel.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.