Keď vám z domu utečie domáci miláčik, nikdy to nie je nič príjemné. Neviete, kde sa nachádza a či sa mu niečo nestalo. Rachel Howattová veľmi dobre pozná tento pocit.

Minulý rok jej fenka husky menom Koda utiekla. Jej majiteľka okamžite prehľadala okolité miesta a lesy, no bez úspechu. Potom sa Koda po niekoľkých dňoch vrátila domov, akoby sa nič nestalo. Ale ako neskôr odhalili fotopasce, absolvovala dobrodružstvo. „Je skutočne veľmi šikovná, takže som nepochybovala o tom, že nájde cestu domov,“ povedala neskôr majiteľka. Našťastie sa vrátila úplne zdravá. A vznikol nezvyčajný zvierací vzťah.

Niekoľko dní potom, čo sa Koda vrátila, sa jej majiteľka rozhodla zistiť kde za ten čas bola. Keďže jej sused mal v lese pri chodníku kameru, tak ho požiadala o pomoc. To, čo však uvideli ani vo sne nečakali. Fotopasce ukázali kamaráta tejto fenky – išlo o jeleňa. Je vidieť ako sa jeleň krúti okolo Kody a ako si spolunažívajú. Prítomnosť fenky ho vôbec nijako neobťažovala, práve naopak. „Podľa snímkov to vyzerá, že spolu strávili viac ako 12 hodín,“ dodala majiteľka Kody.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.